bfx-baner.jpg

 

Po sukcesie i ogromnym zainteresowaniu hantlami regulowanymi z systemem SelectTech, Bowflex znowu staje na wysokości zadania i wprowadza na rynek zestaw sztang regulowanych SelectTech 2080. W jego skład wchodzi sztanga prosta, łamana, oraz obciążenia o łącznej wadze 36 kg i możliwości 7 zmian ustawienia. Specjalna technologia, podobnie jak w hantlach, sprawia, że z łatwością możesz regulować obciążenie.

 

Dbasz o swoją formę i regularnie trenujesz?

Chcesz wyrzeźbić mięśnie i zachwycić wyglądem na plaży?

A może jesteś mamą, która wraca do formy sprzed ciąży?

 

Zajmujesz się codziennymi obowiązkami, pracujesz, a oprócz tego próbujesz w codziennym harmonogramie zmieścić czas na trening. Nie zawsze zdążysz wybrać się na siłownię, dlatego warto zebrać sprzęt w domu i mieć możliwość trenowania, kiedy tylko masz na to ochotę.

Dzięki sztangom od Bowflex oszczędzasz miejsce, czas i pieniądze. Inwestujesz tylko raz w wydajny sprzęt, trenujesz u siebie w domu, nie tracąc czasu na wyjazdy na siłownię i oczekiwanie w kolejce do danego sprzętu, a później możesz wszystko złożyć tak, aby nie zajmowało dużo przestrzeni.

 

asdfghj.jpg

 

OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA: SelectTech 2080 to przede wszystkim oszczędność miejsca. Wytrzymałe tworzywo, które osłania metalowe talerze, zapewnia delikatne odkładanie i bardziej cichy trening.

USTAWIANIE OBCIĄŻEŃ: Z łatwością możesz zmieniać obciążenie jedynie za pomocą przesuwania pokrętła. Dzięki temu korzystając z jednego urządzenia podniesiesz 9; 13,5; 18; 22,5; 27; 31,5 oraz 36 kg. Możliwość regulacji o małe wartości, umożliwia bezpieczne, stopniowe budowanie swojej siły.

UCHWYTY PREMIUM: Specjalnie zaprojektowany i wykonany uchwyt z funkcją „non-slip” zapewnia bezpieczeństwo i jeszcze większy komfort użytkowania. Perforowana powierzchnia znajduje się aż w sześciu miejscach na sztandze prostej i na prawie całej długości sztangi łamanej. Dzięki temu możesz ćwiczyć z takim rozstawem rąk, z jakim jest Ci wygodnie.

RÓŻNORODNOŚĆ ĆWICZEŃ: Trening ze sztangą to idealna opcja do domowego treningu. Z jej pomocą możesz wytrenować ramiona, pośladki, mięśnie nóg i brzucha. Jeśli nie masz doświadczenia lub pomysłu na ćwiczenia, podpowiedzią są udostępnione filmów instruktażowych. Zachęcamy do obejrzenia playlisty.

DODATKOWE OBCIĄŻENIE: Trenujesz regularnie, ale masz wrażenie, że Twój organizm przystosował się już do maksymalnego obciążenia, jakie posiadasz? Do zestawu sztang regulowanych SelectTech 2080 możesz dokupić 18 kg, co otwiera przed Tobą kolejne możliwości treningowe.

STOJAK NA SZTANGI: Zaprojektowany jest tak, by przechowywanie sztang w domu było wygodne i nie wymagało dużo miejsca. Dodatkowo, stojak wyposażony jest w tackę pod urządzenia mobilne, dzięki czemu zawsze możesz mieć dostęp do filmów treningowych i materiałów marki Bowflex.

adidas

Nowa kolekcja treningowa Adidas pomoże Ci wprowadzić kreatywność do Twoich ćwiczeń.

Akcesoria treningowe

Kolekcja wesprze Cię w każdym elemencie treningu od rozgrzewki po trening właściwy i cooldown. Hantle, kettlebelle, oraz szeroka oferta akcesoriów kompresyjnych są Twoimi sprzymierzeńcami w drodze do poprawy sportowych wyników.

fyfeigefr

andrzej wereszczak rekord polski mezczyzn w biegu 48h

Andrzej Wereszczak, niesamowity polski ultrabiegacz, 10 stycznia 2020 wystartował w biegu 48h podczas 15 Festiwalu Ultramaratonu w Atenach.  W zawodach wzięło udział 25 zawodników z całego świata. Oprócz Andrzeja wystartował jeszcze jeden Polak Piotr Kardas. Zawodnicy biegali po pętli o długości 1 km – 200m w hali i 800m po asfalcie.

Z radością informujemy, że Andrzej Wereszczak został nowym rekordzistą mężczyzn, zdobywając 1 miejsce OPEN! Pokonał on dystans 385km, poprawiając tym poprzedni rekord należący do Łukasza Sagana o 4 km.

Bieg był dla niego trudny, tak wspomina go na swojej stronie:

„Gdzieś do 40 godziny biegu ciągle powtarzały się problemy z brakiem snu. Tak jakby się na chwilę mózg wyłączał. Miałem halucynacje. Czasem mówiłem jakieś dziwne słowa, zupełnie tego nie kontrolując. Sprawę utrudniało też ciągłe wbieganie i wybieganie z jasno oświetlonej hali na ciemny parking i z powrotem. Trasa mi wirowała pod nogami. Zacząłem robić regularne odpoczynki, mniej więcej co 20 km siadałem i zamykałem oczy na 10 minut. Myślałem, że taka mini-drzemka wystarczy 2-3 godziny biegu. Niestety, okazało się, że to za mało. Na szczęście ostatnie 10 godzin biegu było lepsze. Zrobiło się przyjemnie ciepło, słońce świeciło za chmurami, senność prawie zniknęła. W końcówce udało mi się jeszcze przyspieszyć i dorzucić 3 km do planu minimum*. Cieszę się, że końcówkę przebiegłem całkiem szybko i zakończyłem zawody w dobrym stylu.
* Plan minimum, to było dorzucić 1 km do 381 km, czyli Rekordu Polski facetów Łukasza Sagana. Przed biegiem wydawał mi się w zasięgu Rekord Polski kobiet i open Patrycji Bereznowskiej 401 km.”

Cieszymy się, że możemy wspierać Andrzeja w osiąganiu jego sportowych celów. Gratulujemy ogromnej siły woli i życzymy dalszych sukcesów.

 30znizki bacha artykul

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI


Do najbliższych obchodów Międzynarodowego Dnia Jogi zostały już tylko 2 dni.

Mija 6 lat, od kiedy ONZ ustanowiło 21 czerwca Międzynarodowym Dniem Jogi. Pierwsze oficjalne obchody obchodzono na bulwarze Rajpath w New Delhi w 2015 roku. Wówczas ponad 35 tysięcy ludzi z 84 państw wykonało 21 pozycji asan. Była to największa lekcja jogi jaka kiedykolwiek się odbyła.

Polska uczestniczy w tych obchodach od samego początku, organizując w dużych miastach imprezy, dzięki którym wszyscy pasjonaci zdrowego i świadomego życia mają możliwość wspólnego świętowania. Nie brakuje różnego typu zajęć jogi, prelekcji, wystaw, zajęć dla dzieci oraz koncertów. Rokrocznie podejmowane są próby bicia rekordu w ilości osób ćwiczących 108 powitań słońca.

Powitanie słońca (Surya Namaskar) to sekwencja pozycji ciała, (zazwyczaj 12 asan) płynnie powtórzonych co najmniej kilka razy. 108 powtórzeń to sekwencja świąteczna. Liczba ta, w Indiach i na Dalekim Wschodzie symbolizuje doskonałość, uważana jest za świętą albo magiczną.

Regularne wykonywanie tego zestawu ćwiczeń usprawnia metabolizm, uelastycznia kości i stawy, oczyszcza ciało z toksyn, dotlenia organizm i zwiększa odporność na stres. Każdy kto ćwiczy Powitanie Słońca zna i docenia jego niesamowitą moc i energię. Wszystkich początkujących gorąco zachęcam - włączcie Powitania Słońca do codziennej praktyki

Z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi mamy dla Was wyjątkową promocję! Od dziś do 26 czerwca, dajemy 30% zniżki na cały asortyment marki Gaiam. Oferta dostępna jest na naszym ALLEGRO.
Link bezpośrednio przenoszący do aukcji: https://bit.ly/2Vcs86H

 

Jako firmie sportowej zależy nam na tym, aby nasi klienci byli maksymalnie zadowoleni z zakupionego sprzętu. Słuchamy opini, sugestii. Tym razem testom poddaliśmy bieżnię NordicTrack Commercial 2450. Sprawdzał ją Andrzej Wereszczak, reprezentant Polski i rekordzista w biegu 6-dniowym. Zapraszamy do zapoznania się z opinią człowieka, który na bieganiu zna się jak mało kto.

recenzja biezni2450 andrzej wereszczak 03

Pierwsze wrażenie

Wcześniej, przez pół roku miałem w domu bieżnię NordicTrack T14.0, więc od razu nasunęły się porównania co do wyglądu. Commercial 2450 jest szersza, dłuższa, cięższa, wszystko jest masywniejsze, dużo większy ekran, większe głośniki, jest też dodatkowa półka. Efekt taki jakby przesiąść się do większego auta - deska rozdzielcza szersza zaledwie o parę centymetrów, a wrażenie przestrzeni dużo większe. Bieżnia wygląda na bardzo solidną i stabilną. Jest ładna.

recenzja biezni2450 andrzej wereszczak 01

Przyciski szybkiego wyboru są po bokach ekranu. W T14.0 oba rzędy przycisków były jeden nad drugim, pod ekranem, bliżej rąk, ale czasami musiałem się przez moment skupić, żeby nie pomylić nachylenia z prędkością. W Commercial 2450 nie ma wątpliwości - prawa ręka prędkość, lewa nachylenie, choć trzeba sięgnąć ręką trochę dalej, a na dużej prędkości to trochę jak podawanie pałeczki w sztafecie.

Jest też dodatkowy przycisk Bluetooth. Bieżnia T14.0 go nie miała i nawet nie wpadłem na pomysł by sparować ją z telefonem. Przy Commercial 2450 od razu nacisnąłem przycisk Bluetooth, przytrzymałem aż do sygnału, wyszukałem bieżnię na komórce i już działało. Muzykę puszczamy bezprzewodowo, nawet przy innych ćwiczeniach - nie na bieżni.

Teraz każda elektroniczna rzecz na świecie przy pierwszym uruchomieniu chce poznać hasło do domowej sieci WiFi, zaktualizować system, ściągnąć nowe treningi, zarejestrować i zalogować użytkownika. Nic trudnego ale to trwa. Kolejne uruchomienia przebiegają już bez udziału użytkownika - samo się loguje, też trzeba chwilę poczekać, ale potem już jest zabawa.

GL artykuł o placu zabaw

 

Plac zabaw- co daje Twojemu dziecku?

Dzieci aby rozwijać się prawidłowo potrzebują ruchu. Jest to niezaprzeczalna prawda. Ruch wspomaga zarówno rozwój fizyczny jak i psychiczny każdego człowieka. Przedszkolaki posiadają nieograniczone pokłady energii i potrzebują odpowiednich warunków, aby bezpiecznie ją rozładować. Najpopularniejszym sposobem na zapewnienie maluchom zarówno aktywności fizycznej jak i świetnej zabawy są place zabaw. To właśnie tam dzieci uczą się, pożytkują swoją energię i poznają możliwości.

Poprzez spędzanie czasu z rówieśnikami dziecko rozwija swoje umiejętności społeczne, uczy się współpracy i spędzania czasu w grupie. Budowanie relacji z rówieśnikami jest bardzo ważnym krokiem w rozwoju jego psychiki, a dzięki zabawie łatwiej mu takie relacje nawiązać.

Koszykówka to sport zespołowy który liczy sobie już prawie 150 lat. Powstał jako pomysł na zapewnienia aktywności fizycznej dla studentów w czasie zimowych zajęć na sali gimnastycznej.

Niebywałą zaletą gry w kosza jest to, że można grać zarówno drużynowo jak i samemu. Dzięki temu rozwija się swoje umiejętności bez oczekiwania na drużynę.

4Teens ShootDefend Driveway2 HR copy

Dzięki grze zespołowej ćwiczymy szybkość, zwinność i umiejętność pracy w grupie. Rozwija się wtedy także koordynację, a podczas intensywnej gry spala nawet 700 kalorii w godzinę.

Samodzielna gra rozwija celność, technikę i samozaparcie. Aby grać wystarczy kawałek betonu, piłka i kosz. Nie potrzeba żadnego specjalistycznego stroju czy akcesoriów.

Gra w koszykówkę jest bardzo popularna na całym świecie, a rozgrywki NBA oglądają miliony ludzi . Jest to bardzo wciągający i emocjonujący sport. Obecnie wraca moda na koszykówkę min. dzięki Netflix " The Last Dance". To dokument przedstawiający kulisy drużyny Chicago Bulls, Michaela Jordana i innych światowych legend koszykówki.

Jeżeli szukasz prezentu na dzień dziecka, urodziny czy I Komunię to stojak do koszykówki może być idealnym rozwiązaniem.

 

LaurKlientaZłoty2020

Mamy przyjemność poinformować, że marka Body Sculpture uzyskała ogólnopolskie godło Złoty Laur Klienta 2020.

Jako firma sportowa zachęcamy do każdej możliwej formy aktywnego wypoczynku i dbania o kondycję fizyczną. Jako wyłączny dystrybutor sprzętu i akcesoriów fitness marki Body Sculpture od 1991 roku bierzemy czynny udział w procesie ulepszania ich produktów. Dziś, po prawie 30 latach, oferujemy bardzo szeroki asortyment i posiadamy doświadczenie, które wykorzystujemy, by w pełni odpowiadać na bieżące potrzeby rynku fitness.

Produkty marki Body Sculpture posiadają 2 letnią gwarancję i  odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa CE, są zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa (EN957), oraz z  unijną dyrektywą ROHS o ograniczeniu w zawartości materiałów szkodliwych. Certyfikat przyznany produktom Body Sculpture przez TÜV Management Service GmbH potwierdza spełnianie norm w zakresie mechanicznych wymagań bezpieczeństwa oraz stateczności i wytrzymałości mechanicznej produktów.

lifetime baner intro lodowki min

 

W ostatnim czasie wprowadziliśmy do naszej oferty trzy modele lodówek turystycznych marki Lifetime. Po wielu dniach, które musieliśmy spędzić w domach, czekamy już na moment, kiedy pozbawieni ograniczeń, będziemy mogli spotkać się z większą grupą znajomych na grillu, lub zorganizować wspólny dłuższy wyjazd. Wierzymy, że nie tylko nam towarzyszą takie emocje, dlatego chcemy pomóc Wam przygotować się na letnie podróże.

Lodówki Lifetime utrzymują chłód od 5 do 9 dni (w zależności od modelu). Doskonała izolacja temperatury możliwa jest dzięki precyzyjnemu wykonaniu z pianki uretanowej otoczonej polipropylenem. Jeśli odpowiednio ułożysz lód i zapakujesz produkty, masz gwarancję, że pozostaną one bezpieczne przez długi czas, a Ty będziesz mógł cieszyć się świeżymi, chłodnymi przekąskami i napojami przez cały wyjazd. Coolery marki Lifetime zostały przetestowane pod kątem utrzymywania chłodu względem tych innych marek i znalazły się w absolutnej światowej czołówce, zajmując drugie miejsce.

ICON przeznaczy 200 milionów dolarów na ulepszenie platformy treningowej iFit

1

iFit to coś więcej niż zwykła platforma treningowa. Za jej pomocą firma ICON realizuje swoją misję, jaką jest poprawa jakości treningów użytkowników. Co najważniejsze, cały czas pracują nad ulepszeniem platformy i urozmaiceniem oferowanych ćwiczeń. 11 grudnia 2019 iFit ogłosił zakończenie inwestycji kapitałowej o wartości 200 milionów dolarów. Środki mają zostać w całości przeznaczone na rozwój platformy.

2

Zastrzeżona technologia iFit umożliwia wielopłaszczyznową interakcję między użytkownikiem, jego trenerem iFit i sprzętem do ćwiczeń. Platforma dostosowuje prędkość, nachylenie, spadek i opór urządzenia. Jest to możliwe, jeżeli sprzęt połączony będzie z iFit synchronizowanym z interaktywnymi treningami prowadzonymi przez trenerów z całego świata. Podczas treningów masz dostęp do klas Studio, treningów globalnych, przekrojowych czy z wykorzystaniem map Google.

efektywny trening

Ćwiczenia w domu zarówno wady jak i zalety.

Ostatni czas sprawił, że osoby na co dzień aktywne fizycznie muszą poradzić sobie z ograniczeniami w uprawianiu sportu. Dla zdrowia własnego i innych staramy się ograniczać wychodzenie, korzystamy z homeoffice ale co z naszą formą ? co z postanowieniami noworocznymi, karnetami na siłownię czy basen ? jak sobie z tym poradzić?

Zalety:

- brak tłumów na siłowni

- nikt nie zwraca uwagi czy masz markowe sportowe ciuchy

-oszczędność czasu i paliwa na dojazdy

-brak kosztów związanych z karnetami

Wady:

-ciężko się zmotywować

-brak trenera na miejscu, który podpowie i skonsultuje

To o czym musimy pamiętać przed każdym treningiem zarówno w domu jak i na siłowni jest rozgrzewka. Dzięki rozgrzewce przygotowujemy ciało i organizm do wzmożonej aktywności. Pobudzamy krążenie, rozgrzewamy mięśnie stawy i ścięgna. Dzięki temu spada ryzyko kontuzji, a my wpadamy w treningowy rytm 😊

Rozgrzewkę możecie wykonać na dywanie lub na macie(klik). Pamiętajcie, że trening w domu to też trening dlatego ubierzcie sportową wygodną odzież.

Ćwiczenia doskonałe na rozgrzewkę to pajacyki, podskoki, wykroki, skręty tułowia, trucht w miejscu, burpees. Rozgrzewka powinna trwać ok 10 - 15 min.

Postarajcie się z dnia na dzień dodawać kilka powtórzeń więcej i zapisywać postępy, oraz wykonywać między seriami przerwy.

Pamiętajcie też o nawadnianiu organizmu -bidon (klik)

wallarz logo duze

 

Twoje dziecko ma niespożyte pokłady energii? A może chciałbyś, aby było bardziej aktywne? Twoje dziecko spędza zbyt wiele czasu przed urządzeniami elektronicznymi? A może trudno mu znaleźć sobie zajęcie w długie zimowe wieczory? Szukasz prezentu dla dziecka, ale nie chcesz by był to kolejny gadżet, który po kilku dniach zostanie rzucony w kąt? Ważny jest dla Ciebie jego rozwój i zdrowie? Odpowiedzią na każdą z tych potrzeb są Drabinki wielofunkcyjne marki Wallbarz.

 

Pomóż swojemu dziecku rozwijać się fizycznie, stać się silnym i zwinnym. Zobaczysz jak to działa. Kiedy zamontujesz zestaw w swoim domu, Twoje dziecko samo zacznie się angażować w pomocne i bezpieczne ćwiczenia. Twoje dziecko samo zacznie interesować sportem, a Ty bardzo szybko zobaczysz jego zmianę i osiągniecia. Gry, zabawy i aktywności zwinnościowe wymagają od dzieci nie tylko czynności fizycznych, ale i psychicznych. W związku z tym, takie ćwiczenia wpływają także w dużej mierze na rozwój psychiczny dziecka i pobudzenie wyobraźni. Ćwiczenia fizyczne aktywują oddychanie, krążenie i metabolizm, poprawiają zwinność, rozwijają koordynację, szybkość, siłę i wytrzymałość.

Wiadomości

Zobacz najświeższe wieści związane z naszą działalnością.

Nagrody i wyróżnienia

Przyznane nam nagrody i wyróżnienia, a także certifikaty oraz normy.

BACHA SPORT

Firma BACHA SPORT została założona w 1991 roku. Od ponad 25 lat zajmujemy się importem oraz dystrybucją sprzętu sportowego. Dziś BACHA SPORT to firma z długoletnim doświadczeniem i dużą wiedzą, które potrafimy wykorzystać, by w pełni odpowiadać na potrzeby rynku.

KONTAKT

Telefon:  (+48) 32 302 97 19
Fax:        (+48) 32 302 97 17      

info@bachasport.pl

ul, Kozielska 439
44-164 Gliwice, Polska

OBSŁUGA KLIENTA

Nasi klienci są dla nas najważniejsi, zaraz po jakości naszych produktów. Służymy pomocą na każdym kroku: od zakupu po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia.

WSPÓŁPRACA HANDLOWA

Jako wyłączny dystrybutor sprzętu sportowego jesteśmy w stanie zaproponować bardzo przystępne warunki współpracy – zaczynając od stawek rabatowych po rozwiązania logistyczne, które dostosowujemy do potrzeb i możliwości naszych partnerów handlowych.