KELLYS BICYCLES

KELLYS_LOGO_vector_white background

KELLYS to znany w całej Europie producent rowerów i akcesoriów rowerowych najwyższej jakości. Firma założona została w 1991 roku, natomiast pod własną nazwą sprzedaje rowery od 1994. Główna siedziba firmy znajduje się w Nowym Jorku, jednak największa montownia w Europie zlokalizowana jest na Słowacji. Cycle Source Group, bo tak brzmi grupa, do której należy Kellys, posiada w swojej ofercie większość typów rowerów, od miejskich po elektryczne MTB.

Produkując rowery, Kellys nie zapomina o odpowiednich akcesoriach, tak aby każdy pasjonat dwóch kółek czuł się bezpiecznie. W ofercie znajduje się wyposażenie do jazdy w każdych warunkach, od jazdy miejskiej po ekstremalną. Kellys stawia na solidnie wykonany sprzęt, a pasja, z jaką realizuje swój cel, jest godna naśladowania.

Katalog Produktów

Bestsellery

Zobacz nasze najlepiej sprzedające się produkty oraz promocje.

Ulubione

Nie masz produktów w Ulubionych

Porównaj

Nie masz produktów do porównania.

Ostatnie wiadomości

Gaiam: Globalny Lider Zdrowego Stylu Życia   Gaiam to globalnie rozpoznawalna marka, która zyskała ogromną popularność dzięki swoim produktom promującym zdrowy i zrównoważony styl życia. Znana z szerokiej gamy akcesoriów do jogi, medytacji...
7 Skutecznych sposobów na zdrowe schudnięcie Często marzymy o zrzuceniu zbędnych kilogramów, ale brak nam determinacji lub wiedzy, jak to osiągnąć.
Targi FIBO 2024: Najnowsze Trendy i Innowacje w Branży... W dniach 11-13 kwietnia nasza ekipa marketingowa wybrała się do Kolonii na największe w Europie targi fitness FIBO.
Rebranding marki BowFlex W roku 2023, BowFlex, firma powszechnie uznawana za pioniera w branży fitnessu domowego, dokonała znaczącej przemiany, przekształcając się z wcześniejszej nazwy Nautilus, Inc. na BowFlex Inc....