Nasze wrażenia z Camper Caravan Show 2022

 

Emocje po targach powoli opadają, a my możemy podsumować te kilka dni spędzone z Wami w hali PTAK EXPO pod Warszawą. Targi Camper Caravan Show to jedna z największych tego typu imprez dla miłośników caravaningu w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej.

Rok temu uczestniczyliśmy jedynie jako zwiedzający i zrobiła na nas wielkie wrażenie, dlatego w 2022 nie mogło zabraknąć tam naszych namiotów dmtents.

Na powierzchni 18 000 m2 spotkało się ponad 100 wystawców, 700 ekip i prawie 30 000 odwiedzających. Te liczby robią ogromne wrażenie!

Podczas tego święta Polskiego Caravaningu czuć było wyjątkowy klimat. Gdy w jednym miejscu znajdzie się tak wiele osób o podobnych zainteresowaniach czas mija błyskawicznie.

Nasza ekipa udała się pod Warszawę już w czwartek aby przygotować dla Was stoisko. Namioty, które prezentowaliśmy to Triangle , Fold2 oraz nowość Triangle XL, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Poza namiotami zabraliśmy ze sobą także markizy Side 270 oraz Wing 270.

Wielu z Was z zainteresowaniem podchodziło i zadawało pytania zarówno o namioty jak i rozwiązania zastosowane w naszych samochodach, kierunki podróży, sprawdzone trasy czy plany na przyszłość. To dało nam wiele nowej motywacji i chęci do udoskonalania naszych produktów.

Poznaliśmy też wielu naszych obserwatorów z Instagrama ( pozdrawiamy min. Slow Traveler :) )

Obserwujemy duży wzrost zainteresowania podróżowaniem z namiotem na dachu co bardzo nas cieszy. Zarówno właściciele samochodów osobowych jak i offroad znajdą w naszej ofercie coś dla siebie. Podczas targów udostępniliśmy kod rabatowy, który obowiązuje do końca października.

Poniżej mamy dla Was krótki wywiad z Bartem, pogawędka o namiotach zawsze sprawia nam ogromną przyjemność :)

Bestsellery

Zobacz nasze najlepiej sprzedające się produkty oraz promocje.

Ostatnie wiadomości

Zmieniłem namiot dachowy… na namiot dachowy!, czyli...     Cofnijmy się jednak o rok wstecz. Nasz Land Cruiser jest przystosowany do spania w środku i wcześniej z tej możliwości często korzystałem. Jednak w przypadku 3 osobowej rodziny, taka opcja...
Przez Turcję z namiotem na dachu Kilka tygodni temu Blanka i Kuba zostali oficjalnie ambasadorami i otrzymali od nas namiot Triangle. Wybrali się z nim do Turcji, o czym opowiedzieli nam w poniższym wywiadzie. Zapraszamy Was do l...
Mata ochronna pod sprzęt fitness - czy to tylko chwyt... Kupujesz do domu swój wymarzony sprzęt fitness. Masz już wybrane idealne miejsce, w którym postawisz nową bieżnię, rower stacjonarny czy wioślarz. Z niecierpliwością czekasz na upragnioną...
Nasze wrażenia z Camper Caravan Show 2022   Emocje po targach powoli opadają, a my możemy podsumować te kilka dni spędzone z Wami w hali PTAK EXPO pod Warszawą. Targi Camper Caravan Show to jedna z największych tego typu imprez dla mi...