Markiza do samochodu - przydatny element biwaków

Markiza do samochodu to przydatny, a dla wielu użytkowników nawet niezbędny element biwaków. Jest świetnym sposobem na zagospodarowanie przestrzeni wokół samochodu. Podnosi jakość wypoczynku, tworząc dodatkową przestrzeń, która jest osłonięta od promieni słonecznych lub deszczu.

Wyobraź sobie, że zatrzymujesz się na polu namiotowym, a tam, w środku upalnego letniego dnia, nie ma żadnego wolnego miejsca pod drzewami. Wystarczy wtedy rozłożyć markizę boczną i możesz komfortowo odpocząć w cieniu.

Kiedy zastaną Cię odmienne warunki pogodowe i będzie padał deszcz, markiza także przyjdzie Ci z pomocą. Nie musisz już rezygnować z przebywania na zewnątrz! Rozkładasz markizę, ustawiasz pod nią krzesełka, stół turystyczny i możesz spokojnie przygotować śniadanie, napić się kawy, poczytać książkę lub po prostu zrelaksować się, oddychając świeżym powietrzem.

Na co zwrócić uwagę, kupując markizę do samochodu?

Rodzaj markizy

Wybór jest duży i w zależności od potrzeb możesz wybierać spośród markiz bocznych, które rozciągają się na 270°, markiz krótkich, jedynie na szerokość tyłu lub boku samochodu, samonośnych, niewymagających podparcia, czy innych pomysłów doświadczonych podróżników.

Najważniejsze, aby wybrana przez Ciebie markiza:

– Przeznaczona była do montażu po stronie kierowcy. Dzięki temu nie wykluczysz możliwości umieszczenia na samochodzie jednocześnie namiotu i markizy.

– Posiadała sztywne zawiasy. Ułatwiają one rozkładanie, dzięki czemu jedna osoba bez problemu sobie z nim poradzi.

– Posiadała regulowanej wysokości nóżki. Dzięki nim możesz regulować kąt nachylenia markizy, a także podeprzeć ją w przypadku większego wiatru (zwłaszcza markizy samonośne).

­– Była wodoodporna. Przed zakupem sprawdź parametry tkaniny, z której została wykonana.

 

Markizy samochodowe od Dutch Mountains 

Obecnie Dutch Mountains ma w swojej ofercie 2 modele markiz – boczna SIDE 270 oraz samonośna WING 270. Obie zostały wykonane z wysokiej jakości wodoodpornej tkaniny, rozciągają się na 270° wokół samochodu, a montaż i użytkowanie są proste i intuicyjne.

 

Bestsellery

Zobacz nasze najlepiej sprzedające się produkty oraz promocje.

Ostatnie wiadomości

Międzynarodowy dzień jogi Z Okazj Światowego dnia jogi przygotowaliśmy dla Was 10 najlepiej sprzedających się mat do jogi w cenie obniżonej o 10%! Przez 30 dni będziecie mogli zaopatrzyć się w jedną z poniższych mat...
Pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka   Międzynarodowy Dzień Dziecka to święto ustanowione w 1954 roku – wtedy właśnie Organizacja Narodów Zjednoczonych ustanowiła Deklarację Praw Dziecka. Celem była walka o przestrzeganie...
Markiza do samochodu - przydatny element biwaków Markiza do samochodu to przydatny, a dla wielu użytkowników nawet niezbędny element biwaków. Jest świetnym sposobem na zagospodarowanie przestrzeni wokół samochodu. Podnosi jakość wypoczynku,...
Grillowe wskazówki Zdefiniuj na nowo sposób grillowania, korzystając z tych pomocnych wskazówek i porad. Zostań mistrzem grillowania bez względu na to, jakie masz doświadczenie. Najlepszą częścią grilla jest...