Pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka

 

Międzynarodowy Dzień Dziecka to święto ustanowione w 1954 roku – wtedy właśnie Organizacja Narodów Zjednoczonych ustanowiła Deklarację Praw Dziecka. Celem była walka o przestrzeganie praw dzieci na całym świecie. W Polsce święto po raz pierwszy obchodzone było w 1929 roku.

Co roku rodzice zastanawiają się, co podarować swoim pociechom, szczególnie że dzień dziecka jest dla nich, zaraz obok urodzin, mikołajków i Bożego Narodzenia, najbardziej wyczekiwanym dniem w roku.

Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na prezenty, które na pewno wywołają uśmiech na twarzy Waszych dzieci, a przede wszystkim pozwolą Wam na wartościowe spędzanie wspólnego czasu.

 

Markiza do samochodu - przydatny element biwaków

Markiza do samochodu to przydatny, a dla wielu użytkowników nawet niezbędny element biwaków. Jest świetnym sposobem na zagospodarowanie przestrzeni wokół samochodu. Podnosi jakość wypoczynku, tworząc dodatkową przestrzeń, która jest osłonięta od promieni słonecznych lub deszczu.

Wyobraź sobie, że zatrzymujesz się na polu namiotowym, a tam, w środku upalnego letniego dnia, nie ma żadnego wolnego miejsca pod drzewami. Wystarczy wtedy rozłożyć markizę boczną i możesz komfortowo odpocząć w cieniu.

Grillowe wskazówki

Zdefiniuj na nowo sposób grillowania, korzystając z tych pomocnych wskazówek i porad. Zostań mistrzem grillowania bez względu na to, jakie masz doświadczenie. Najlepszą częścią grilla jest bez wątpienia dobre towarzystwo i wyśmienite jedzenie. To epicki sposób na rozrywkę i nie znamy nikogo, kto nie lubi grilla.

Grillować możesz przy każdej okazji, np. majówce z przyjaciółmi, weekendzie na działce, przyjęciu urodzinowym lub, szczególnie w maju, komunii. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek zebranych przez team Sahara.

 

Lodówki turystyczne: na grilla, na wyjazd i nie tylko.

Lodówka turystyczna Lifetime

Niezależnie od tego, czy jesteś wakacyjnym obozowiczem czy całorocznym poszukiwaczem przygód, wiesz, jak ważne jest przygotowanie i posiadanie przy sobie odpowiednich narzędzi. Spędzając wiele dni w lesie, potrzebujesz odpowiedniego rozwiązania, aby zachować żywność, którą zabierasz ze sobą, świeżą. Lodówki marki Lifetime mają bardzo wydajną konstrukcję. Zaprojektowane zostały tak, aby przechowywać w nich jedzenie i napoje przez wiele dni. Poniżej przedstawiamy szersze spojrzenie na ich funkcje i korzyści, jakie uzyskasz, wybierając lodówkę od Lifetime.

Przewodnik po grillach dla początkujących

Jakiego rozmiaru grilla gazowego potrzebuję?

Niezależnie od tego, czy grillujesz tylko podczas specjalnych okazji, czy organizujesz wspólne gotowanie z przyjaciółmi, wybór odpowiedniego do swoich potrzeb grilla jest koniecznością. Sahara oferuje wybór najlepszych grilli gazowych na rynku  - od przenośnych po duże, czteropalnikowe modele.

Jednym z najczęstszych pytań, jakie otrzymujemy od klientów, jest: „Jak wybrać odpowiedni rozmiar grilla?”. W końcu chcą mieć pewność, że będzie on wystarczająco duży, aby ugotować dla wszystkich gości na domówce, a jednocześnie nie za duży do ogrodu czy na balkon.

Jeśli nie masz pewności, od czego zacząć, jeśli chodzi o wybór grilla dostosowanego do Twoich potrzeb, ten przewodnik jest dla Ciebie. Zapoznaj się z kilkoma z naszych najlepiej sprzedających się modeli.

 

Podróże Adventure Rescue Team

Co się u Was działo przez ostatni miesiąc?

Wiele, wiele się u nas działo. W życiu jak w kalejdoskopie. Nasza trasa do Nicei była trasą przelotową bez większego zwiedzania, co dalej utwierdza nas w przekonaniu, że warto poświęcić trochę czasu na samą podróż do wyznaczonego miejsca. Nie najważniejszy jest cel podróży, a sama podróż. Trasa do Nicei: -Kraków -Strasburg- Marsylia- Nicea.

Jadąc zupełnie inną trasą, wylądowaliśmy we Francji na tej samej stacji benzynowej co rok wcześniej.

 

Jak wybrać namiot dachowy?

Namioty dachowe nie tylko pozwalają zamienić praktycznie każdy pojazd w kamper i zwolnić cenną przestrzeń w samochodzie, ale są też wygodniejsze niż standardowy namiot oraz znacznie łatwiejsze do rozstawienia. Zanim dokonasz tak dużej inwestycji, ważne jest, aby ocenić swoje preferencje i potrzeby kempingowe. Jeśli zdecydowanie cenisz sobie mobilność, niezależność i wolność wyboru, namiot dachowy to coś dla Ciebie.

Zanim zdecydujesz się na zakup namiotu dachowego i wybierzesz ten jeden wymarzony model, czeka Cię długa „podróż” polegająca na przeglądaniu oferty producentów, czytaniu opinii, dowiadywaniu się od innych użytkowników, na co zwrócić uwagę…

Z tym ostatnim postanowiliśmy Ci pomóc, opisując w poniższym poradniku, czym różnią się od siebie różne namioty dachowe, a także jakie szczegóły są ważne.

Trenuj gdziekolwiek jesteś z platformą JRNY – Za darmo aż przez rok

 

Trening wymaga sporo planowania: którą partię mięśni i jak będziesz ćwiczyć, jak długo będziesz to robić i nie tylko. Co więcej, musisz uzbroić się w motywację do treningu, oraz kreatywność, aby ćwiczenia nie stały się nudne. Ile razy brałeś udział w takim samym 20-minutowym biegu lub korzystałeś z tego samego planu treningowego z Internetu? Samodzielne planowanie ćwiczeń jest trudne i wymaga wiedzy.

Teraz jednak możesz urozmaicić swój plan treningowy, tak abyś był stale zaangażowany i zmotywowany. Pomoże Ci w tym platforma fitness – JRNY – aż przez rok za darmo w wersji premium.

 

Bart Przedwojewski o nowej bieżni X22i

Bartek Przedwojewski, polski lekkoatleta specjalizujący się w biegach górskich, zawodowy strażak, a przy tym bardzo skromny i wiecznie uśmiechnięty młody chłopak razem z Nordictrack X22i będzie przygotowywał się do nowego sezonu biegowego. Dzięki x22i i iFIT Bart będzie mógł trenować we własnym salonie podbiegi do 40% oraz 6% zbiegi.

Bieżnia dotarła do niego kilka dni temu, a my poprosiliśmy o kilka słów o pierwszym wrażeniu ?

 

Nautilus, Inc. wprowadza znaczące aktualizacje do platformy JRNY®

 

Możesz teraz używać JRNY bez żadnego sprzętu fitness, jeśli chcesz ćwiczyć jogę, pilates lub podnosić ciężary. W przypadku tych treningów nie trzeba też przeprowadzać wstępnej oceny sprawności, która jest wymagana na sprzęcie.

Aktualizacja obejmuje prowadzone przez trenera treningi siłowe i jogę, obecnie jest to ok. 300 treningów w formie wideo.

Do Explore the World każdego miesiąca dodawane są nowe trasy.

 

Bestsellery

Zobacz nasze najlepiej sprzedające się produkty oraz promocje.

Ostatnie wiadomości

Pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka   Międzynarodowy Dzień Dziecka to święto ustanowione w 1954 roku – wtedy właśnie Organizacja Narodów Zjednoczonych ustanowiła Deklarację Praw Dziecka. Celem była walka o przestrzeganie...
Markiza do samochodu - przydatny element biwaków Markiza do samochodu to przydatny, a dla wielu użytkowników nawet niezbędny element biwaków. Jest świetnym sposobem na zagospodarowanie przestrzeni wokół samochodu. Podnosi jakość wypoczynku,...
Grillowe wskazówki Zdefiniuj na nowo sposób grillowania, korzystając z tych pomocnych wskazówek i porad. Zostań mistrzem grillowania bez względu na to, jakie masz doświadczenie. Najlepszą częścią grilla jest...
Lodówki turystyczne: na grilla, na wyjazd i nie t Lodówka turystyczna Lifetime Niezależnie od tego, czy jesteś wakacyjnym obozowiczem czy całorocznym poszukiwaczem przygód, wiesz, jak ważne jest przygotowanie i posiadanie przy sobie odpowiednich...