Ecowellness

No image set

EcoWellness - ćwicz w zgodzie z naturą.

EcoWellness to nowa marka na polskim rynku, przeznaczona dla użytkowników, którzy dbają o swoje zdrowie i o środowisko naturalne. Wszystkie produkty EcoWellness wspierające aktywność fizyczną i rehabilitację  wykonane są z użyciem nietoksycznych materiałów i farb, a opakowania wytwarzane są z surowców wtórnych lub podlegających recyklingowi.

Wybierając markę EcoWellness możesz ćwiczyć w zgodzie z naturą oraz uspokoić umysł dzięki specjalnie dobranym zdobieniom i  kolorystyce. Poprzez zastosowanie materiałów wysokiej jakości uzyskano linię produktów o atrakcyjnym wyglądzie oraz trwałych i przyjemnych w dotyku.

EcoWellness oferuje dwie główne grupy produktów:

-       zieloną obejmującą akcesoria do jogi i fitnessu;

-       niebieską przeznaczoną do rehabilitacji, masażu oraz dla aktywnych seniorów.

Wybierając ofertę EcoWellness możesz liczyć na profesjonalnie zaprojektowane i wykonane sprzęty i akcesoria, które pozwolą Ci wrócić do zdrowia i utrzymać dobrą formę.

Wizja EcoWellness

W związku z coraz większą świadomością ekologiczną chcemy wytwarzać ekologicznie przyjazne  produkty, aby uczynić nasze życie bardziej zielone i zdrowsze i przyczynić się do poprawy jakości środowiska.

Misja EcoWellness

Wierzymy, że poprzez użycie wysokiej jakości nietoksycznych materiałów i farb do wytwarzania naszych akcesorii i sprzętu do ćwiczeń oraz zastosowanie podlegających recyklingowi opakowań możemy pomóc klientom na całym świecie poprawić ich kondycję fizyczną i wspomóc ich w prowadzeniu zdrowego trybu życia.

Historia

Korzystając ze swoich bogatych i wieloletnich doświadczeń w produkcji sprzętu sportowego Grupa Hi Mark właściciel takich marek, jak Body Sculpture, Solex Sport, L.A. Sports, L.A. Trekking powołała do życia markę EcoWellness. Powstała ona w odpowiedzi na wyzwania, które stawia przed nami nasze otoczenie – zanieczyszczenie środowiska i postępujące ocieplenie klimatu sprawiają, że szukamy ekologicznych rozwiązań i produktów, które pozwolą nam żyć w zgodzie z naturą i samym sobą.

Postanowiliśmy, aby produkty sygnowane marką EcoWellness, były wytwarzane wyłącznie z użyciem nietoksycznych materiałów i farb oraz opakowań ulegających recyklingowi. Ich kolorystyka i wzornictwo nawiązują do natury i zapewniają użytkownikom komfort psychiczny i świadomość, że używając produktów EcoWellness nie szkodzą swojej planecie.

BACHA SPORT

Firma BACHA SPORT została założona w 1991 roku. Od ponad 25 lat zajmujemy się importem oraz dystrybucją sprzętu sportowego. Dziś BACHA SPORT to firma z długoletnim doświadczeniem i dużą wiedzą, które potrafimy wykorzystać, by w pełni odpowiadać na potrzeby rynku.

KONTAKT

Telefon:  (+48) 32 302 97 19
Fax:        (+48) 32 302 97 17      

info@bachasport.pl

ul, Kozielska 439
44-164 Gliwice, Polska

OBSŁUGA KLIENTA

Nasi klienci są dla nas najważniejsi, zaraz po jakości naszych produktów. Służymy pomocą na każdym kroku: od zakupu po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia.

WSPÓŁPRACA HANDLOWA

Jako wyłączny dystrybutor sprzętu sportowego jesteśmy w stanie zaproponować bardzo przystępne warunki współpracy – zaczynając od stawek rabatowych po rozwiązania logistyczne, które dostosowujemy do potrzeb i możliwości naszych partnerów handlowych.