Więcej o Firmie Bacha Sport

Napisał Ostatnio zmieniany czwartek, 12 listopad 2020 13:30
Więcej o Bacha Sport; Wydrukuj E-mail

Lata doświadczenia

Dzięki wieloletniej obecności na rynku dziś współpracujemy z wiodącymi producentami sprzętu sportowego oraz posiadamy doskonałe zaplecze logistyczne. Wszystko to składa się na organizację zapewniającą ciągłość dostaw przez cały rok i praktycznie nieustanną dostępność oferowanych przez nas produktów, dlatego jesteśmy w stanie zrealizować niemalże każde zamówienie w 24 godziny.

Jesteśmy przekonani, że przed naszą firmą stoi jeszcze wiele wyzwań, dlatego nieustannie się rozwijamy i pozostajemy otwarci na wszelkie uwagi oraz sugestie docierające do nas od naszych partnerów biznesowych, jak i klientów indywidualnych, bo wierzymy, że tylko takie odpowiedzialne podejście w biznesie może zagwarantować sukces.

W Bacha Sport chcemy dostarczać nowoczesny sprzęt sportowy najwyższej jakości w najlepszej cenie. Dlatego współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami artykułów sportowych. Stale poszerzamy swoje kategorie, tak aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Chcemy zachęcać ludzi do uprawiania wszystkich możliwych form aktywnego wypoczynku i dbania o kondycję fizyczną, dlatego bez względu czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z szeroko pojętą aktywnością fizyczną, czy jesteś zapalonym sportowcem – u nas zawsze możesz liczyć na fachową poradę, wsparcie oraz pomoc w doborze sprzętu, który będzie najlepiej spełniał Twoje oczekiwania.

Klient jest najważniejszy

Najważniejsza dla nas jest satysfakcja klienta z posiadanego sprzętu, dlatego staramy się by oferowany przez nas sprzęt był objęty co najmniej dwuletnią gwarancją, tak by w przypadku wystąpienia awarii nie ponosił on dodatkowych kosztów związanych z naprawą. Ponadto dbamy o to, by świadczony przez nas serwis techniczny był bardzo profesjonalny i przede wszystkim szybko rozwiązywał problemy zgłaszane przez naszych klientów.

bachasportgrupowe.jpg

Nasza historia

1991 / 1994

Firma powstała w 1991 roku w Gliwicach i początkowo przyjęła nazwę BA-HA od imion sióstr, które ją założyły: Barbary i Haliny. W pierwszej fazie naszej działalności firma zajmowała się importem oraz handlem towarów ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, jak również z tych bardziej egzotycznych jak Emiraty Arabskie, Indie oraz z różnych krajów Azjatyckich.

Rok 1994 był przełomowym w historii naszej firmy, gdy dołączył do niej Tadeusz Warot, właśnie wtedy przyjęliśmy obecną nazwę – BACHA SPORT i postanowiliśmy skupić się na specjalizacji w imporcie oraz dystrybucji sprzętu sportowego, ze szczególnym naciskiem na urządzenia i akcesoria do fitnessu. Pierwotnie zajmowaliśmy się dystrybucją na skalę lokalną, jednak z czasem, dzięki wytężonej pracy, powiększyliśmy zaplecze logistyczne i dystrybucyjne, zaczęliśmy współpracować z kontrahentami w całej Polce oraz uzyskaliśmy wyłączność na dystrybucję sprzętów światowych marek.

Cały świat

Dziś obszar naszej działalność obejmuje cały kraj. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucyjnej jesteśmy w stanie dotrzeć z naszą ofertą do odbiorców w każdym zakątku Polski. Stale śledzimy potrzeby naszych klientów, by zawsze móc sprostać ich oczekiwaniom. Szeroki asortyment oraz najwyższej jakości serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprawia, że konsumenci mają dostęp do produktów oraz usług najbardziej odpowiadających ich potrzebom.

Mimo upływu lat i dynamicznego rozwoju Bacha Sport zachowała charakter firmy rodzinnej, z odpowiedzialnym podejściem do biznesu. W ostatnich latach w skład firmy dołączyli Magdalena oraz Bartosz Warot wzmacniając tym samym dział marketingu i handlowy o cenne wykształcenie oraz doświadczenie, dzięki którym firma zaczęła się rozwijać bardziej dynamicznie. Możemy śmiało stwierdzić, że razem tworzymy zgrany zespół, który radzi sobie doskonale, nawet w trudnych do przewidzenia sytuacjach.

bachasporwspolpraca2.jpg

Kochamy to co robimy

W BACHA SPORT robimy wszystko, by oferowane przez nas towary cieszyły się popularnością i miały opinię niezawodnych, a także gwarantowały najlepszy stosunek jakości do ceny. Właśnie dlatego staramy się blisko współpracować z klientami firmy oraz producentami sprzętu, po to by dostarczać towar i usługę na najwyższym poziomie.


Dobra marka to nie tylko rzetelne i odpowiedzialne działanie z korzyścią dla klienta, to także budowanie i utrzymywanie przewagi naszego przedsiębiorstwa nad konkurentami na rynku.
Image
Image
Chcemy zachęcać ludzi do uprawiania wszystkich możliwych form aktywnego wypoczynku i dbania o kondycję fizyczną, dlatego bez względu na to czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z szeroko pojętą aktywnością fizyczną, czy jesteś zapalonym sportowcem – u nas zawsze możesz liczyć na fachową poradę, wsparcie oraz pomoc w doborze sprzętu, który będzie najlepiej spełniał Twoje oczekiwania.
Bartosz Warot
Prezes Zarządu | CEO

Współpraca handlowa

Jako wyłączny importer i dystrybutor sprzętu sportowego w Polsce jesteśmy w stanie zaproponować bardzo przystępne warunki współpracy – zaczynając od stawek rabatowych po rozwiązania logistyczne, które dostosowujemy do potrzeb i możliwości naszych partnerów handlowych.

Nasza oferta to sprzęt zarówno do zastosowań domowych, jak i komercyjnych. Robimy wszystko, by oferowane przez nas produkty były dostępne przez cały rok, tak byśmy mogli zapewniać ciągłość dostaw zamawianego sprzętu i akcesoriów. Realizujemy dostawy zarówno w ilościach hurtowych, jak i detalicznych bezpośrednio do klienta indywidualnego.

Jeśli jesteś zainteresowany produktami, takich marek jak Adidas Table Tennis, Adidas Training Hardware, Body Sculpture, Body Style, Cornilleau France, Reebok Fitness, Bowflex, Nautilus, Schwinn, NordicTrack, Proform, Solex Sports, TuffStuff, Impulse Fitness i inne skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Zapraszamy do współpracy

Zespół Bacha Sport

 
0
LAT NA RYNKU
0
PRODUKTÓW W OFERCIE
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

PRZECZYTAJ WIECEJ WIADOMOŚCI

Promocje

Polecany Sprzęt Fitness

Polecany Sprzęt Siłowy

Polecane Stoły Tenisowe

Polecane Wyposażenie Domu

Ostatnie wiadomości

Domowa siłownia. Czy takie rozwiązanie ma sens?   Często dostajemy od Was pytania o sprzęt do siłowni domowej, akcesoria i wskazówki co powinno się w niej znaleźć. Postanowiliśmy zebrać wszystkie informacje w formie jednego artykułu. Zapraszamy do lektury. Najczęściej na stworzenie w swoim domu miejsca do ćwiczeń decydują się osoby...
Drabinki gimnastyczne jako sposób na nudę   Aby prawidłowo się rozwijać dziecko potrzebuje odpowiedniej dawki aktywności fizycznej. Małe dzieci posiadają niespożyte pokłady energii, którą rodzic może w odpowiedni sposób ukierunkować tak aby wpłynąć na rozwój swojej pociechy i uniknąć apokalipsy w domu. Żyjemy w ciężkim...
Jak i po co ćwiczyć w domu – poradnik Od zawsze wiadomo, że ćwiczenia fizyczne poprawiają nastrój, obniżają stres i pomagają utrzymać zdrowie i szczupłą sylwetkę. W obecnej sytuacji w kraju i na świecie dodatkowe endorfiny potrzebne są jeszcze bardziej niż kiedykolwiek. Każdy słyszał o zbawiennym wpływie endorfin. Te...
Nautilus, Inc. powołuje Garry'ego Wisemana na starszego wiceprezesa i dyrektora ds. cyfrowych   Nautilus, Inc. ogłosił, że Garry Wiseman został mianowany starszym wiceprezesem i dyrektorem ds. Cyfrowych i będzie zajmował to stanowisko od 26 października 2020 r. W nowej roli Wiseman odpowiadać będzie za strategię, plan działania i wyniki biznesowe JRNY - opartej na sztucznej inteligencji,...
Znajdź idealny trening dla siebie dzięki filtrom iFit Biblioteka iFit oferuje tysiące treningów do wyboru. Możesz zwiedzić grobowce Egiptu, przebiec maraton bostoński lub udać się na szybki trening grupowy w studio. Cały ten wybór może być przytłaczający dla kogoś początkującego, kto próbuje znaleźć dla siebie ciekawą trasę biegową,...

Bestsellery

Zobacz nasze najlepiej sprzedające się produkty oraz promocje.