Nowe funkcje bieżni Bowflex T

 

Nowe bieżnie Bowflex T właśnie stały się jeszcze lepsze!

Teraz na wybranych wirtualnych trasach Explore the World™ Twoja bieżnia sama dostosuje nachylenie do terenu, po którym biegniesz. Mapy, które oferują tą funkcję, posiadają informację „Auto Adjust” zaraz przy nazwie. Oczywiście, jeśli nie odpowiada Ci zmienne nachylenie, możesz wyłączyć tą opcję w trakcie treningu.

Wybierz się na 10 km bieg po Alpach i wczuj w otaczający Cię klimat. Gdy na ekranie pojawi się strome podejście, bieżnia sama zwiększy nachylenie. Po takim treningu poczujesz się, jakbyś rzeczywiście biegł po górach.

 

Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Użytkownicy JRNY Premium nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ mają darmowy dostęp do wszystkich tras. Korzystając z Explore the World z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, większej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię przez trening.

Pamiętaj, że treningi na bieżni gwarantują mniejsze obciążenie stawów niż tradycyjne bieganie. Jeśli chcesz kupić do domu bieżnię, która pomoże Ci poprawić kondycję i zdrowie, uniknąć nudy podczas treningu i sprawić, aby Twoje nogi same chciały biec, bieżnie T18, T25 i T56 to sprzęt w sam raz dla Ciebie.

 

 

Bieżnie są wyposażone w cyfrową platformę fitness JRNY, która oferuje spersonalizowane ćwiczenia cardio w oparciu o wstępną ocenę sprawności. Dzięki temu platforma uczy się i dostosowuje w miarę postępów użytkownika, tworząc treningi idealnie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

JRNY® nie tylko zapewnia dostęp do zindywidualizowanych treningów, ale także daje możliwość uzyskania dostępu do własnych subskrypcji kanałów rozrywkowych, takich jak Netflix i Amazon Prime Video na ekranie dotykowym. Jeśli nudzi Cię trening bez telewizora lub potrzebujesz motywacji po długim dniu pracy, z bieżnią z serii T, nie musisz wybierać między biegiem z wirtualnym trenerem, a kolejnym odcinkiem serialu.

Przygotuj się na zimę i wybierz bieżnię dla siebie.

 

 

Bestsellery

Zobacz nasze najlepiej sprzedające się produkty oraz promocje.

Ostatnie wiadomości

Czego jeszcze nie wiecie o iFit iFit to obecnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11...
Treningi Tabata Pewnie słyszałeś słowo „Tabata” już nie raz, ale czy wiesz czym dokładnie jest ten rodzaj treningu? Jeśli ukończyłeś trening iFIT HIIT, prawdopodobnie właśnie wykonałeś ćwiczenia w...
Camper Caravan Show - Krótka relacja   Ogromne targi przygotowane w hali wystawienniczej Ptak Warsaw Expo po przerwie spowodowanej pandemią Covid 19 wróciły z wielkim rozmachem. Przez prawie 2 lata klienci zarówno w Polsce jak i za...
Starcie gigantów: Schwinn 430i vs NordicTrack C 7   Zostaliśmy ostatnio poproszeni o napisanie porównania dwóch mocnych orbitreków z „naszej stajni”. Staramy się zawsze wychodzić naprzeciw naszym klientom, więc od razu zabraliśmy się...