Trenuj gdziekolwiek jesteś z platformą JRNY – Za darmo aż przez rok

 

Trening wymaga sporo planowania: którą partię mięśni i jak będziesz ćwiczyć, jak długo będziesz to robić i nie tylko. Co więcej, musisz uzbroić się w motywację do treningu, oraz kreatywność, aby ćwiczenia nie stały się nudne. Ile razy brałeś udział w takim samym 20-minutowym biegu lub korzystałeś z tego samego planu treningowego z Internetu? Samodzielne planowanie ćwiczeń jest trudne i wymaga wiedzy.

Teraz jednak możesz urozmaicić swój plan treningowy, tak abyś był stale zaangażowany i zmotywowany. Pomoże Ci w tym platforma fitness – JRNY – aż przez rok za darmo w wersji premium.

 

JRNY oferuje szeroką gamę wymagających, zindywidualizowanych, prowadzonych przez trenera treningów, które ukierunkowane są tak, aby poprawić Twoją ogólną sprawność.

Nie masz sprzętu? Żaden problem!

W JRNY znajdziesz także propozycje ćwiczeń, do których nie potrzebujesz sprzętu fitness. Trener poprowadzi Cię podczas treningu pilates, core czy jogi. Wykonasz także profesjonalny trening siłowy (np. przy użyciu hantli Bowflex SelectTech).

Te treningi są dostępne 24/7, bez względu na to czy jesteś w domu, na wakacjach, czy w podróży służbowej. Możesz wybrać ćwiczenia biorąc pod uwagę czas trwania lub ich intensywność.

Każdy produkt Bowflex z wbudowanym ekranem dotykowym HD umożliwia również dostęp do Twojej platformy streamingowej Netflix lub Prime Video. Gwarantuje to, że podczas treningu już nigdy nie będziesz się nudzić. Dodatkowo JRNY wyświetli pasek z danymi treningowymi na dole ekranu, gdy będziesz w trakcie kolejnego odcinka ulubionego serialu.

JRNY jest niesamowitym narzędziem, które ma na celu pomóc Ci osiągnąć krótko- i długoterminowe cele dotyczące kondycji i dobrego samopoczucia. Użytkownicy wykonali już ponad 2,5 miliona treningów na JRNY, spalając ponad 300 milionów kalorii.

 

Załóż konto na platformie JRNY i testuj przez rok:

- Spersonalizowane treningi dostosowujące się specjalnie do Twojej kondycji

- Codziennie nowe treningi rekomendowane w oparciu o Twoje umiejętności i ćwiczenia, które lubisz najbardziej

- Coaching w czasie rzeczywistym

- Seriale i filmy na wyświetlaczu bieżni

- Treningi na ponad 50 wirtualnych trasach Explore the World

 

Bestsellery

Zobacz nasze najlepiej sprzedające się produkty oraz promocje.

Ostatnie wiadomości

Podróże Adventure Rescue Team Co się u Was działo przez ostatni miesiąc? Wiele, wiele się u nas działo. W życiu jak w kalejdoskopie. Nasza trasa do Nicei była trasą przelotową bez większego zwiedzania, co dalej utwierdza...
Jak wybrać namiot dachowy? Jak wybrać namiot dachowy Namioty dachowe nie tylko pozwalają zamienić praktycznie każdy pojazd w kamper i zwolnić cenną przestrzeń w samochodzie, ale są też wygodniejsze niż standardowy...
Trenuj gdziekolwiek jesteś z platformą JRNY – Za...   Trening wymaga sporo planowania: którą partię mięśni i jak będziesz ćwiczyć, jak długo będziesz to robić i nie tylko. Co więcej, musisz uzbroić się w motywację do treningu, oraz k...
Bart Przedwojewski o nowej bieżni X22i Bartek Przedwojewski, polski lekkoatleta specjalizujący się w biegach górskich, zawodowy strażak, a przy tym bardzo skromny i wiecznie uśmiechnięty młody chłopak razem z Nordictrack X22i będzie...