Czego jeszcze nie wiecie o iFit

iFit to obecnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD.

Treningi podzielone są na różne rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, a nawet jogę.

Każdy z treningów prowadzony jest przez profesjonalnego trenera, który na bieżąco podpowiada jak wykonywać ćwiczenie, opowiada ciekawe historie o miejscu, w którym się znajduje oraz motywuje do dawania z siebie 100%.

 

Biblioteka treningów jest rozbudowana i obszerna a filtrowanie ich łatwe i intuicyjne. W poszukiwaniu idealnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, rodzaj treningu czas czy jego intensywność. Jeżeli masz więc ochotę na wspinaczkę w Portugali z Tommym Rivers, proszę bardzo!

Wykonany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza oraz ocenić. Na karcie treningu znajdziesz również opis miejsca, diagram wzniesień oraz orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń.

Jeżeli posiadasz pas zakładany na klatkę piersiową do pomiaru tętna obsługujący bluetooth możesz wykorzystać go do treningu ifit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, że bieżnia czy rower automatycznie znajdzie Twoje urządzenie pomiarowe i dopasuje trening tak, abyś znajdował się w odpowiedniej strefie tętna. Dopasowanie treningu to zarówno spadek lub wzrost prędkości jak i nachylenia. W trakcie trwania treningu możesz także na bieżąco obserwować diagram trasy, aby być gotowym na zmiany.

W trakcie trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się leaderboard w którym oznaczeni są wszyscy biorący w nim udział. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

iFit to społeczność ludzi, którzy mają wspólny cel- zdrowe i aktywne życie. Dlatego wciąż poszukuje sposobów na to aby skutecznie Cię motywować. Jednym z nich jest stworzenie wyzwań, za których ukończenie otrzymujesz odznaki. Za każdym razem kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz email z gratulacjami oraz przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i solidną dawką motywacji. Dodatkowo za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać atrakcyjne nagrody.

Nagrody za uczestnictwo:

100 treningów- wyjątkowa koszulka iFIT

200 treningów- darmowy miesiąc treningów dodany do Twojego konta

300 treningów- flaga iFIT

400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

500 treningów- wyjątkowa bluza iFIT oraz udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah.

W iFit możesz poza głosem swojego trenera uruchomić playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń. Użytkownicy mają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej motywującej do kardio i siłowych poprzez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki idealnej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać zarówno w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii.  Dzięki temu możesz analizować i poprawiać swoje wyniki.

 

Bestsellery

Zobacz nasze najlepiej sprzedające się produkty oraz promocje.

Ostatnie wiadomości

Trenuj gdziekolwiek jesteś z platformą JRNY – Za...   Trening wymaga sporo planowania: którą partię mięśni i jak będziesz ćwiczyć, jak długo będziesz to robić i nie tylko. Co więcej, musisz uzbroić się w motywację do treningu, oraz k...
Bart Przedwojewski o nowej bieżni X22i Bartek Przedwojewski, polski lekkoatleta specjalizujący się w biegach górskich, zawodowy strażak, a przy tym bardzo skromny i wiecznie uśmiechnięty młody chłopak razem z Nordictrack X22i będzie...
Nautilus, Inc. wprowadza znaczące aktualizacje do...   Możesz teraz używać JRNY bez żadnego sprzętu fitness, jeśli chcesz ćwiczyć jogę, pilates lub podnosić ciężary. W przypadku tych treningów nie trzeba też przeprowadzać wstępnej oceny...
Czego jeszcze nie wiecie o iFit iFit to obecnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11...