Mistrzowskie treningi w iFit: Gold Series

 

Elitarni sportowcy wiedzą, jak trenować mądrze. Przy okazji Igrzysk Olimpijskich w Tokio iFit postanowił przybliżyć Wam ideę treningu zawodowców i poprosili trenerów iFIT, którzy są profesjonalnymi sportowcami, aby stworzyli Train Like a Pro: Gold Series. Każdy z nich wybrał kolekcję treningów iFIT, które są zgodne z jego upodobaniami i celami. Programy treningowe zostały zainspirowane ich unikalnym osobistym stylem, schematami treningowymi i dążeniem do najlepszych wyników.

Zobacz, co mają do zaoferowania i wybierz odpowiednią dla siebie serię Gold!

 

Michael Phelps (USA)

28-krotny medalista olimpijski, posiadacz 39 rekordów świata, zawodowy pływak i trener iFIT Michael Phelps wybrał swoje ulubione treningi siłowe i biegowe iFIT, które z pewnością wycisną z Ciebie siódme poty.

 

 

Melissa Stockwell (USA) 

Przekraczaj swoje granice dzięki serii treningów biegowych i rowerowych skomponowanych przez dwukrotną triathlonistkę paraolimpijską, trzykrotną mistrzynię świata w paratriathlonie i trenerkę iFIT Melissę Stockwell.

 

 

Laurie Hernandez (USA)

Szybuj w kierunku swoich celów zdrowotnych dzięki serii siłowej i rowerowej wybranej przez dwukrotną medalistkę olimpijską, elitarną gimnastyczkę i trenerkę iFIT Laurie Hernandez.

 

 

Alex Gregory (Wielka Brytania)

Uzyskaj szczytową formę tego lata dzięki serii wioślarskiej, której twórcą jest dwukrotny złoty medalista olimpijski, pięciokrotny mistrz świata w wioślarstwie i trener iFIT Alex Gregory.

 

 

Susan Francia (USA)

Ta seria treningów wioślarskich wybranych przez 5-krotną mistrzynię świata w wioślarstwie, 2-krotną medalistkę olimpijską i trenerkę iFIT Susan Francia z pewnością zrobi furorę! 

 

 

Artykuły powiązane

Bestsellery

Zobacz nasze najlepiej sprzedające się produkty oraz promocje.

Ostatnie wiadomości

Nowe funkcje bieżni Bowflex T   Nowe bieżnie Bowflex T właśnie stały się jeszcze lepsze! Teraz na wybranych wirtualnych trasach Explore the World™ Twoja bieżnia sama dostosuje nachylenie do terenu, po którym biegniesz....
RPE w treningu iFIT Pochodzenie RPE W latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych szwedzki naukowiec Gunnar Borg był pionierem skali oceny postrzeganego wysiłku. Skala Borg 6-20 została zaprojektowana tak, aby ...
iFIT łączy się z Twoimi ulubionymi aplikacjami Twoje ulubione aplikacje fitness w jednym miejscu dzięki iFIT Niezależnie od tego, czy biegasz po ulubionym szlaku, czy jeździsz na rowerze treningowym w domu, każdy trening jest ważny. Wierzymy,...
Jesienne porządki w ogrodzie   Jesienne porządki w ogrodzie Dzięki odpowiednim jesiennym porządkom możesz przygotować ogród na zimę i ułatwić wiosenne porządki w przyszłym sezonie. Jest wiele powodów, aby właśnie...