iFit - wybór trenera idealnego

Trenerzy iFit prowadzą Cię podczas treningów, zachęcają do dawania z siebie wszystkiego i wspierają, gdy czujesz się zmęczony. W rzeczywistości są z Tobą na każdym etapie Twojej osobistej podróży fitness. Jak znaleźć odpowiedniego trenera dla siebie? Czytaj dalej aby się tego dowiedzieć!

 

Twoi trenerzy iFit

Rzeczywiście, odpowiedni trener iFit może sprawić, że trening będzie przyjemny i ekscytujący, albo stanie się obowiązkiem, który musisz wykonywać każdego dnia. Dlatego iFit dokłada wszelkich starań, aby znaleźć możliwie najlepszą, różnorodną gamę trenerów i przewodników, którzy zapewnią Ci motywację i chęć do pracy. iFit poszukuje utalentowanych osób z branży fitness, które posiadają różnorodną wiedzę na temat zdrowia i ćwiczeń. Od odżywiania, przez sport, po zdrowie psychiczne, chcemy, aby trenerzy iFit nauczyli Cię czegoś nowego podczas każdego treningu i byli kimś, z kim chciałbyś spędzać czas!

Oznacza to, że iFIT stale poszukuje różnych osób ze świata zdrowia i fitnessu. Szuka lekarzy, ekspertów od kondycji psychicznej, profesjonalnych sportowców, a nawet doświadczonych przewodników, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą treść i wiedzę o fitness. Zdrowie nie ogranicza się tylko do ćwiczeń i chcemy, aby trenerzy iFit to odzwierciedlali. Trenerzy iFit przekazują różnorodną wiedzę potrzebną do prowadzenia szczęśliwego i zdrowego stylu życia.

Znajdź trenera iFit dla siebie!

 

Jeśli szukasz świetnego treningu i dobrej zabawy….

Idealna trener kolarstwa Pearl Fu poleca się! Dzięki długiej karierze w zbieraniu funduszy dla członków Kongresu Pearl ma wiele życiowych historii, które zapewnią Ci rozrywkę i zajmą głowę, gdy się pocisz. Pearl mocno wierzy, że trening nie powinien być nudny ani monotonny, a fitness to świetny sposób na łączenie się z innymi i wymianę historii. Jej treningi są zabawne, wizualnie radosne i na pewno sprawią, że będziesz się ruszać i czuć się dobrze! Sprawdź harmonogram treningów na żywo, aby zobaczyć, kiedy możesz złapać Pearl na pedałowaniu!

 

Jeśli natomiast chcesz rozpocząć swoją biegową podróż….

Trener iFit Knox Robinson może przygotować Cię do biegu! Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym biegaczem, czy dopiero zaczynasz, Knox pomoże Ci włączyć bieganie do Twojego stylu życia. Dorastając, obserwując wyścigi swojego ojca, Knox zawsze postrzegał bieganie jako część życia, a nie obowiązek. Jego filmy pomogą Ci zmienić nastawienie do biegania i zacząć postrzegać je jako integralną część życia. Sprawdź jego zestaw treningów Run Your First 5K Series, aby rozpocząć, lub dołącz do niego na pełne 5KM w jego serii treningów  Chesapeake & Ohio Canal Trail 5K Series!

 

Jeśli szukasz energii….

Dołącz do jednego z treningów na żywo trenera iFit Tennille Boseman! Tennille dorastała w otoczeniu tańca i fitnessu, więc ruch wiele dla niej znaczy. Uwielbia wykorzystywać swoje zajęcia treningowe, aby ludzie czuli się zainspirowani i zmotywowani do robienia wszystkiego, co w ich mocy. Kiedy prowadzi zajęcia, poczujesz się naładowany energią i gotowy na każdy trening. Jej zajęcia z pewnością sprawią, że Twoje serce zacznie bić szybciej. Sprawdź harmonogram treningów na żywo, aby zobaczyć, kiedy będziesz miał możliwość poćwiczyć z  Tennille!

 

Jeśli szukasz motywacji….

Trener iFit Alex Gregory jest tutaj, aby Cię zainspirować! Jako zawodowy wioślarz z najlepszym czasem na świecie, pięcioma tytułami mistrza świata i dwoma złotymi medalami olimpijskimi, Alex wie, co trzeba zrobić, aby zostać zwycięzcą. Przez osiem lat, zanim odniósł swój pierwszy sukces, Alex miał do czynienia z licznymi katastrofami i niepowodzeniami w życiu osobistym. Jednak jego miłość i poświęcenie dla sportu popychało go przez trudności. Pamiętając, że każdy ma inne cele fitness, Alex uwielbia dzielić się wskazówkami, sztuczkami i przemyśleniami, jak pozostać zmotywowanym i zachować świeżość rutynowego treningu! Spróbuj czegoś nowego z jego treningami 20 Minutes To Toned Rowing Series w Słowenii i Portugalii lub chodź z nim w jego Lake District National Park Series.

 

Jeśli chcesz trenować jak zawodowy sportowiec….

Trener iFit John Wessling może udzielić Ci wszystkich potrzebnych wskazówek! John regularnie szkoli i mentoruje profesjonalnych sportowców na mistrzostwach krajowych i międzynarodowych w wielu różnych dyscyplinach sportowych. Chociaż nie musisz być profesjonalistą, aby realizować jego programy fitness, John wierzy, że każdy może starać się być tak zdrowy i sprawny jak sportowcy, których trenuje. Jego treningi koncentrują się na cardio, sile i elastyczności, aby zapewnić Ci jak największe sukcesy. Koniecznie spróbuj jazdy na rowerze w serii wspinaczkowej John's Glacier National Park!

 

Jeśli szukasz inspiracji….

Trener iFit Kelsey Sheahan jest tutaj, aby rozpalić Twój wewnętrzny ogień fitness! Będąc cheerleaderką przez całe studia, Kelsey wie, jak dzielić się swoją pasją i energią do fitnessu z innymi. Uwielbia prowadzić treningi zwiększające poziom endorfin, takie jak cardio, HIIT i Tabata, wykorzystuje swoje doświadczenie taneczne, aby ćwiczenia były jeszcze przyjemniejsze. Już po jednym z jej treningów na pewno poczujesz inspirację do przejęcia kontroli nad swoim zdrowiem i kondycją oraz sięgnięcia po więcej! Dołącz do Kelsey w jej Interwałowej Serii Adriatyku, która zabierze Cię w podróż przez Chorwację, Bośnię i Czarnogórę!

 

Jeśli chcesz zmienić swoją rutynę treningową…

Staw czoła lękom i podążaj za przewodnikiem iFit Dalen Spratt podczas jego niesamowitych, pieszych wycieczek! Chociaż te spacery nie są typowymi treningami cardio, to twoje serce z pewnością będzie bić szybciej, gdy Dalen poprowadzi cię przez upiorne kościoły, hotele i forty. Urodzony i wychowany w Dallas z religijnym wychowaniem od matki pastora, Dalen mocno wierzy w wyższą moc, która kieruje jego badaniem zjawisk nadprzyrodzonych. Jest odważny i podczas odkrywania zjawisk paranormalnych i będzie Cię trzymać w napięciu. Zmierz się ze swoimi lękami w serii treningów Dalen's Haunted Bayou w Nowym Orleanie!

 

Jeśli chcesz trenować swój umysł….

Przewodnik iFit Trevor Moawad ma program idealny dla Ciebie! Znany ekspert od kondycji psychicznej, Trevor, wie, jak bardzo właściwy sposób myślenia może wpłynąć na twoją sprawność fizyczną. Jest doradcą strategicznym i dzieli się wskazówkami, jak zachować sprawność umysłową podczas spacerów o niewielkim natężeniu. Jego wiedza pomoże Ci wejść w odpowiedni sposób myślenia, aby nie tylko zrobić kolejny krok w swojej podróży fitness, ale także pomoże Ci inaczej myśleć o życiu. Zajmij się kondycjonowaniem swojego umysłu w serii „It Takes What It Takes” Trevora poświęconej pracy nad umysłem i ciałem!

 

Artykuły powiązane

Bestsellery

Zobacz nasze najlepiej sprzedające się produkty oraz promocje.

Ostatnie wiadomości

Nowe funkcje bieżni Bowflex T   Nowe bieżnie Bowflex T właśnie stały się jeszcze lepsze! Teraz na wybranych wirtualnych trasach Explore the World™ Twoja bieżnia sama dostosuje nachylenie do terenu, po którym biegniesz....
RPE w treningu iFIT Pochodzenie RPE W latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych szwedzki naukowiec Gunnar Borg był pionierem skali oceny postrzeganego wysiłku. Skala Borg 6-20 została zaprojektowana tak, aby ...
iFIT łączy się z Twoimi ulubionymi aplikacjami Twoje ulubione aplikacje fitness w jednym miejscu dzięki iFIT Niezależnie od tego, czy biegasz po ulubionym szlaku, czy jeździsz na rowerze treningowym w domu, każdy trening jest ważny. Wierzymy,...
Jesienne porządki w ogrodzie   Jesienne porządki w ogrodzie Dzięki odpowiednim jesiennym porządkom możesz przygotować ogród na zimę i ułatwić wiosenne porządki w przyszłym sezonie. Jest wiele powodów, aby właśnie...