Rower treningowy 510U – idealny sprzęt do jazdy w domu

 

W dziedzinie fitness trendy zmieniają się bardzo szybko. Technologia ewoluuje, więc firmy prześcigają się w wymyślaniu nowych sposobów na to, aby uczynić trening w domu bardziej komfortowym. Jednym z rozwiązań jest umożliwienie korzystania z różnorodnych aplikacji podczas biegu na bieżni lub jazdy na rowerze.

O wygodzie i wsparciu motywacji użytkownika pomyśleli także projektanci marki Schwinn, którzy wymyślili rower 510U. Ten niepozorny, stylowy rower kryje w swoim komputerze moc możliwości.

 

Zwift zapewnia dostęp do ponad 80 wirtualnych tras. Na nich możesz rywalizować ze znajomymi, brać udział w ogólnoświatowych zawodach, czy grupowych treningach. W Zwift każdy sportowiec ma swojego własnego, dostosowywanego awatara, który kręci się po drogach wirtualnej wyspy Watopii. Ona jest jedynie jednym z wielu miejsc, które przemierzać możesz w trakcie treningów ze Zwift. Możesz wybrać swój awatar, jego strój, kask, rękawiczki, buty, rower i koła - wiele z nich jest dostępnych dopiero po osiągnięciu określonego poziomu. Nawet nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim, a Twoja kondycja poprawi się błyskawicznie.

 

 

A może jazda na rowerze podczas Tour de France, ciesząc się komfortem i ciepłem własnego salonu? To możliwe dzięki Kinomap. W tej aplikacji znajduje się ponad 93 000 km realistycznych filmów treningowych. Dzięki nim możesz uczestniczyć w ulubionych zawodach sportowych o dowolnej porze dnia i nocy.

Gdy zapragniesz odmiany i postanowisz samotnie przemierzać świat, możesz jeździć po 40 wirtualnych trasach umieszczonych w rzeczywistych lokalizacjach. Dostęp do nich zapewniony jest przez aplikację Explore the World. Bez względu na temperaturę i warunki na dworze, na swoim sprzęcie możesz jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja dostosuje się w czasie rzeczywistym do prędkości roweru.

Nie przepadasz za aplikacjami i chcesz mieć rower z prostym w użyciu komputerem? Z 510U wszystko jest możliwe. To idealny rower dla całej rodziny.

 

Bestsellery

Zobacz nasze najlepiej sprzedające się produkty oraz promocje.

Ostatnie wiadomości

Czym jest iFIT   Ćwiczymy i dbamy o siebie z różnych powodów. Dla jednych jest to zdrowie, dla innych styl życia, dla jeszcze innych dbanie o wygląd. Jednak jest jedno co łączy wszystkie ćwiczące, trenujące...
Odzież kompresyjna dla biegacza   Przez ostatnie lata obserwujemy stale wzrastającą ilość biegaczy. W internecie roi się od trenerów, blogów i stron poświęconych treningowi, odżywianiu i regeneracji. Powstają nowe kluby,...
Nowa funkcja w iFIT- muzyka w trakcie treningu   Wiemy jak ważna w treningu jest muzyka. Dlatego projektanci iFIT postanowili we współpracy z stacją Feed.fm wybrać najpopularniejszą muzykę i dodać ją do platformy, aby pomóc Ci być s...
Bieżnia 510T – Ucieknij codzienności   Bieżnia elektryczna Schwinn 510T to propozycja bieżni z oferty marki Schwinn. Dzięki zaawansowanej technologii, dobrej jakości materiałom i przystępnej cenie jest jedną z najczęściej wybieranych...