Chcemy zachęcać ludzi do uprawiania wszystkich możliwych form aktywnego wypoczynku i dbania o kondycję fizyczną, dlatego bez względu na to czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z szeroko pojętą aktywnością fizyczną, czy jesteś zapalonym sportowcem – u nas zawsze możesz liczyć na fachową poradę, wsparcie oraz pomoc w doborze sprzętu, który będzie najlepiej spełniał Twoje oczekiwania.

Janina Warot | Właściciel firmy

bt5405_01_body_sculpture_bieznia_elektryczna
bt5405_08_body_sculpture_bieznia_elektryczna
bt5405_12_body_sculpture_bieznia_elektryczna
bt5405_13_body_sculpture_bieznia_elektryczna
bt5405_14_body_sculpture_bieznia_elektryczna
bt5405_10_body_sculpture_bieznia_elektryczna
bt5405_03_body_sculpture_bieznia_elektryczna
bt5405_06_body_sculpture_bieznia_elektryczna
bt5405_09_body_sculpture_bieznia_elektryczna
bt5405_11_body_sculpture_bieznia_elektryczna
bt5405_04_body_sculpture_bieznia_elektryczna
bt5405_02_body_sculpture_bieznia_elektryczna
bt5405_05_body_sculpture_bieznia_elektryczna
bt5405_07_body_sculpture_bieznia_elektryczna
bt5405_15_body_sculpture_bieznia_elektryczna

BODY SCULPTURE BIEŻNIA ELEKTRYCZNA PREMIUM BT 5405

Wysokiej jakości bieżnia elektryczna BT 5405 to bezpieczny i komfortowy sprzęt, umożliwiający trening biegowy na każdym poziomie zaawansowania. Pas bieżni o wymiarach 125 x 44 cm z amortyzacją I-shock Silnik prądu stałego o mocy 1.25 KM (wartość max 2.5 KM) Regulacja prędkości w zakresie od 1 do 16 km/h Elektroniczna regulacja kąta nachylenia bieżni do 12% 19 programów treningowych: 1 manualny, 15 stałych, 3 użytkownika Nowoczesny komputer wyświetlaczem negatywowym LCD Głośniki kompatybilne z MP3, iPhone i Smart phone, port USB Składana konstrukcja bieżni ułatwia przechowywanie urządzenia Kółka transportowe ułatwiające przemieszczanie bieżni Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Gwarancja 24 miesiące
Array
Cena sprzedaży 3199,00 zł
Rabat
Na zamowienie
Szczegóły produktu

 

Bieżnia elektryczna BT-5405 marki Body Sculpture to bezpieczny i nowoczesny sprzęt, za pomocą którego trening będzie efektywny, a jego efekty szybko zauważalne. Komputer z ekranem LCD kontroluje najważniejsze parametry treningu oraz umożliwia wybór różnorodnych programów treningowych. Bieganie po bieżni pozwala spalić kalorie, a także poprawić wytrzymałość mięśni. Dzięki regulowanemu stopniowi nachylenia i łatwej zmianie ustawionej prędkości, wykonasz wartościowy trening. Stopki amortyzujące sprawiają, że bieg jeszcze mniej obciąża stawy.

Dzięki temu sprzętowi zawsze możesz przeprowadzić efektywny trening, bez względu na pogodę czy porę dnia.

WIELOFUNKCYJNA KONSOLA: Konsola z wyświetlaczem LCD pomaga na bieżąco kontrolować dane dotyczące treningu, oraz zmienić ustawienia. Znajdują się na niej przyciski szybkiej zmiany prędkości, kąta nachylenia bieżni, a także wyboru programu treningowego. Dzięki temu z łatwością dostosujesz wartości do swoich obecnych potrzeb treningowych. Wyświetlacze pokazujące informacje o czasie treningu, przebytym dystansie i kącie nachylenia umieszczone są w centralnym punkcie konsoli tak, abyś podczas biegu mógł mieć to pod kontrolą.

KLUCZ BEZPIECZEŃSTWA: Umieszczony na konsoli klucz bezpieczeństwa umożliwia szybkie zatrzymanie pasa bieżni w momencie, kiedy awaryjnie potrzebujesz się zatrzymać.

PROGRAMY TRENINGOWE: Konsola posiada aż 19 programów treningowych, w tym 1 manualny, 15 stałych i 3 indywidualne użytkownika. Dzięki temu znajdziesz odpowiedni trening dla siebie, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym, czy zaawansowanym użytkownikiem.

REGULACJA PRĘDKOŚCI: Na bieżni masz możliwość zmiany prędkości, aby komfortowo wykonać trening. Za pomocą przycisków możesz dostosować ją od 0,8 do 16 km/h, dlatego bieżnia jest odpowiednia dla początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników, przygotowujących się do startu w zawodach.

REGULACJA NACHYLENIA: Za pomocą zmiany kąta nachylenia bieżni możesz regulować intensywność swoich treningów. Dzięki temu możesz czerpać z nich większe korzyści. Bieżnia BT 5405 umożliwia zmianę kąta nachylenia o 12%.

ANTYPOŚLIZGOWE NAKŁADKI: Po bokach pasa bieżni umieszczone są antypoślizgowe stopki. Zwiększają one bezpieczeństwo użytkownika. Gdybyś nagle musiał przerwać trening, nakładki minimalizują ryzyko poślizgnięcia się.

STOPKI AMORTYZUJĄCE: Innowację stanowią stopki, zapewniające dodatkową amortyzację bieżni podczas biegu. Dzięki temu trening jest bardziej łagodny dla stawów.

CZUJNIKI POMIARU TĘTNA: Puls mierzony za pomocą umieszczonych na uchwytach czujników, umożliwi Ci trenowanie w odpowiedniej strefie tętna, aby osiągać jeszcze lepsze efekty. Należy pamiętać, że pomiar pulsu za pomocą czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym.

KÓŁKA TRANSPORTOWE: Umieszczone na bieżni duże kółka transportowe ułatwiają przetransportowanie sprzętu do innego pomieszczenia. Dzięki temu nie będzie ona przeszkadzała stojąc na środku pokoju.

PANEL PRZEDNI: Bieżnia wyposażona jest dodatkowo w tackę na tablet, podstawkę na bidon, głośniki i wejście USB. Dzięki temu masz przestrzeń na wszystkie akcesoria potrzebne Ci podczas treningu. Jeśli chcesz umilić sobie czas oglądając ulubiony film lub serial, teraz masz taką możliwość. Butelkę z wodą także możesz mieć cały czas pod ręką.

 

DANE TECHNICZNE:               

 • Wymiary po rozłożeniu: 162 x 74 x 134,5 cm (dł. x szer. x wys.)
 • Wymiary po złożeniu: 85 x 74 x 147 cm (dł. x szer. x wys.)
 • Wymiary pasa bieżni: 125 x 44 cm
 • Waga urządzenia: 56,5 kg
 • Waga w opakowaniu: 66,5 kg
 • Programy treningowe: 19
 • Maksymalna waga użytkownika: 110 kg  
 • Regulacja kąta nachylenia bieżni: 12%
 • Czujniki pomiaru tętna i spalania tkanki tłuszczowej  
 • Komputer z ekranem LCD: czas, prędkość, spalone kalorie, tętno, body fat
 • Dodatkowe wyposażenie: panel przedni z kieszeniami na akcesoria, tacka na tablet, podstawka na bidon, głośniki, wejście USB, kółka transportowe
 • Regulacja prędkości: 0,8-16 km/h
 • Przeznaczenie: użytek domowy
 • Gwarancja: 2 lata
 • Zgodność z normami: EN957, ROHS

 

 

BACHA SPORT

Firma BACHA SPORT została założona w 1991 roku. Od ponad 25 lat zajmujemy się importem oraz dystrybucją sprzętu sportowego. Dziś BACHA SPORT to firma z długoletnim doświadczeniem i dużą wiedzą, które potrafimy wykorzystać, by w pełni odpowiadać na potrzeby rynku.

KONTAKT

Telefon:  (+48) 32 302 97 19
Fax:        (+48) 32 302 97 17      

info@bachasport.pl

ul, Kozielska 439
44-164 Gliwice, Polska

OBSŁUGA KLIENTA

Nasi klienci są dla nas najważniejsi, zaraz po jakości naszych produktów. Służymy pomocą na każdym kroku: od zakupu po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia.

WSPÓŁPRACA HANDLOWA

Jako wyłączny dystrybutor sprzętu sportowego jesteśmy w stanie zaproponować bardzo przystępne warunki współpracy – zaczynając od stawek rabatowych po rozwiązania logistyczne, które dostosowujemy do potrzeb i możliwości naszych partnerów handlowych.