Chcemy zachęcać ludzi do uprawiania wszystkich możliwych form aktywnego wypoczynku i dbania o kondycję fizyczną, dlatego bez względu na to czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z szeroko pojętą aktywnością fizyczną, czy jesteś zapalonym sportowcem – u nas zawsze możesz liczyć na fachową poradę, wsparcie oraz pomoc w doborze sprzętu, który będzie najlepiej spełniał Twoje oczekiwania.

Bartosz Warot | Prezes Firmy

W przypadku wystąpienia usterki sprzętu prosimy o kontakt z punktem zakupu towaru.

Prosimy o wypełnienie formularza serwisowego, który następnie zostanie przesłany do Serwisu Technicznego Bacha Sport. W przeciągu kilku dni roboczych Serwis Techniczny skontaktuje się telefonicznie z Państwem w celu informacji o dalszym postępowaniu z reklamacją.

Prosimy o podanie możliwie najdokładniejszego opisu usterki co pozwoli nam na szybkie naprawy i oszczędność Państwa czasu.

Jeśli mają Państwo trudności w wypełnieniu formularza reklamacyjnego, to zachęcamy do skorzystania z instrukcji obsługi.

Ważne informacje:

W razie reklamacji Klient jest zobowiązany poinformować o tym telefonicznie sprzedawcę. Reklamowany produkt kupujący wysyła kompletny z całym wyposażeniem i dowodem zakupu (paragon fiskalny, faktura lub list przewozowy kuriera) na swój koszt zaś przesyłka zwrotna z towarem naprawionym/wymienionym wysyłana jest na nasz koszt, ale tylko w przypadku jeśli reklamacja była zasadna. Reklamacje produktów niekompletnych lub bez dowodu zakupu nie będą rozpatrywane a ewentualny zwrot towaru nastąpi tylko po zapłaceniu kosztów wysyłki. Nie przyjmujemy do reklamacji towarów uprzednio nie zgłoszonych telefonicznie. Za skuteczne dostarczenie przedmiotu do siedziby naszego serwisu odpowiada Kupujący.

Organizacja Serwisu Technicznego:

  • Adres: Bacha Sport, ul. Kozielska 439, 44-164 Gliwice.
  • Serwis Techniczny czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 15.30.
  • Punkt Obsługi Klienta jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00.
  • Kontakt:
    • tel: 32 302 97 18
    • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.l

BACHA SPORT

Firma BACHA SPORT została założona w 1991 roku. Od ponad 25 lat zajmujemy się importem oraz dystrybucją sprzętu sportowego. Dziś BACHA SPORT to firma z długoletnim doświadczeniem i dużą wiedzą, które potrafimy wykorzystać, by w pełni odpowiadać na potrzeby rynku.

KONTAKT

Telefon:  (+48) 32 302 97 19
Fax:        (+48) 32 302 97 17      

info@bachasport.pl

ul, Kozielska 439
44-164 Gliwice, Polska

OBSŁUGA KLIENTA

Nasi klienci są dla nas najważniejsi, zaraz po jakości naszych produktów. Służymy pomocą na każdym kroku: od zakupu po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia.

WSPÓŁPRACA HANDLOWA

Jako wyłączny dystrybutor sprzętu sportowego jesteśmy w stanie zaproponować bardzo przystępne warunki współpracy – zaczynając od stawek rabatowych po rozwiązania logistyczne, które dostosowujemy do potrzeb i możliwości naszych partnerów handlowych.