Chcemy zachęcać ludzi do uprawiania wszystkich możliwych form aktywnego wypoczynku i dbania o kondycję fizyczną, dlatego bez względu na to czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z szeroko pojętą aktywnością fizyczną, czy jesteś zapalonym sportowcem – u nas zawsze możesz liczyć na fachową poradę, wsparcie oraz pomoc w doborze sprzętu, który będzie najlepiej spełniał Twoje oczekiwania.

Bartosz Warot | Prezes Firmy

RODO - wiadomości email

Odpowiadając na korespondencję z Bacha Sport wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z wykonaniem niniejszej usługi i powiadamianiem Cię telefonicznie lub e-mailowo o jej przebiegu, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/ WE.

Czytaj więcej...

Polityka Prywatności

I Postanowienia ogólne

  1. Wyrazom pisanym wielką literą, a niezdefiniowanym poniżej nadano znaczenie jak w Regulaminie Serwisu
  2. Niniejszy dokument określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych Klientów tego Serwisu.
  3. Administratorem danych osobowych (Dane Osobowe) Klientów – osób fizycznych - i użytkowników (osoby, których dane dotyczą) Serwisu jest Bacha Sport Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Kozielskiej 439, 44-164 Gliwice, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefon: 32 302 97 14, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach,

Czytaj więcej...

Gwarancja i zwroty

Gwarancja:

1. Sprzedawca w imieniu Bacha Sport (dalej „Gwaranta”) udziela gwarancji na produkt(y) zawarte w pakiecie sprzedażnym (dalej „Produkt”).

2. Gwarant zobowiązuje się, że w stosownym czasie (zazwyczaj do 14 dni roboczych) usunie bezpłatnie rozpatrywane wszelkie wady materiałowe, konstrukcyjne i wykonawcze, w drodze naprawy lub jeśli Gwarant stwierdzi taką konieczność – dokona wymiany Produktu.

Czytaj więcej...

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Kilka słów o Punkcie Serwisowym:

  • Zajmujemy się naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi wszystkich marek oferowanych w portfolio firmy Bacha Sport. Między innymi to: adidas Training Hardware, Body Sculpture, Body Style, Cornilleau France, EcoWellness, First Degree Fitness, Impulse Fitness, Lifetime, Lifetime Basketball, L.A. Sports, NordicTrack, ProForm, Reebok Fitness, Reebok Titanium, , ProForm, Solex Sports,  TuffStuff...

Czytaj więcej...

Zgłaszanie reklamacji

W przypadku wystąpienia usterki sprzętu prosimy o kontakt z punktem zakupu towaru.

Prosimy o wypełnienie formularza serwisowego, który następnie zostanie przesłany do Serwisu Technicznego Bacha Sport. W przeciągu kilku dni roboczych Serwis Techniczny skontaktuje się telefonicznie z Państwem w celu informacji o dalszym postępowaniu z reklamacją.

Prosimy o podanie możliwie najdokładniejszego opisu usterki co pozwoli nam na szybkie naprawy i oszczędność Państwa czasu.

Jeśli mają Państwo trudności w wypełnieniu formularza reklamacyjnego, to zachęcamy do skorzystania z instrukcji obsługi.

Czytaj więcej...

Pytania i odpowiedzi

Poniżej umieściliśmy najczęściej zadawane nam pytania oraz odpowiedzi. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, proszę skontaktuj się z biurem handlowym lub punktem serwisowym. Zawsze służymy pomocą!

Czytaj więcej...

BACHA SPORT

Firma BACHA SPORT została założona w 1991 roku. Od ponad 25 lat zajmujemy się importem oraz dystrybucją sprzętu sportowego. Dziś BACHA SPORT to firma z długoletnim doświadczeniem i dużą wiedzą, które potrafimy wykorzystać, by w pełni odpowiadać na potrzeby rynku.

KONTAKT

Telefon:  (+48) 32 302 97 19
Fax:        (+48) 32 302 97 17      

info@bachasport.pl

ul, Kozielska 439
44-164 Gliwice, Polska

OBSŁUGA KLIENTA

Nasi klienci są dla nas najważniejsi, zaraz po jakości naszych produktów. Służymy pomocą na każdym kroku: od zakupu po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia.

WSPÓŁPRACA HANDLOWA

Jako wyłączny dystrybutor sprzętu sportowego jesteśmy w stanie zaproponować bardzo przystępne warunki współpracy – zaczynając od stawek rabatowych po rozwiązania logistyczne, które dostosowujemy do potrzeb i możliwości naszych partnerów handlowych.