Chcemy zachęcać ludzi do uprawiania wszystkich możliwych form aktywnego wypoczynku i dbania o kondycję fizyczną, dlatego bez względu na to czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z szeroko pojętą aktywnością fizyczną, czy jesteś zapalonym sportowcem – u nas zawsze możesz liczyć na fachową poradę, wsparcie oraz pomoc w doborze sprzętu, który będzie najlepiej spełniał Twoje oczekiwania.

Bartosz Warot | Prezes Firmy

Bacha Sport stawia na najwyższym miejscu kompleksowe podejście do jakości obliguje nas do podejmowania szeregu inicjatyw na rzecz zarówno doskonalenia systemu zarządzania, jak i naszej oferty rynkowej.

Nagrody i Wyróżnienia

2009 Laur Konsumenta - Body Sculpture

2009 Laur Konsumenta - Body Sculpture

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że marka Body Sculpture została uznana przez konsumentów Odkryciem 2009 i uzyskała ogólnopolskie godło LAUR KONSUMENTA – ODKRYCIE ROKU 2009. Laur Konsumenta to obecnie największy program konsumencki w kraju realizowany od 2005 przez wydawcę dodatku do Rzeczpospolitej „Rzecz o biznesie”. Jego efektem jest wyłanianie każdego roku najpopularniejszych produktów i marek w różnych kategoriach.

2012 Laur Konsumenta - Body Sculpture

2012 Laur Konsumenta - Body Sculpture

Nowa linia produktów marki Body Sculpture została ponownie uznana przez konsumentów Odkryciem 2012 i uzyskała ogólnopolskie godło LAUR KONSUMENTA – ODKRYCIE ROKU 2012. Mimo że nazwa Body Sculpture może być trudna do wymówienia w języku polskim [pol. body skalpczer] nie przeszkodziło nam to w ciągłym umacnianiu tej marki w Polsce od ponad 20 lat!

2014 Laur Konsumenta - Reebok Fitness

2014 Laur Konsumenta - Reebok Fitness

Marka Reebok otrzymała ZŁOTE GODŁO za zajęcie I miejsca w ogólnopolskim konkursie LAUR KONSUMENTA 2014.

2014 Laur Konsumenta - Cornilleau France

2014 Laur Konsumenta - Cornilleau France

Dla Cornilleau, marki która jest światowym liderem w projektowaniu stołów i akcesoriów do tenisa stołowego, ale dopiero od niedawna funkcjonuje na polskim rynku, jest to pierwsze tego typu wyróżnienie. Wskazuje to jednak na to, że marka ta, już dzisiaj zyskuje uznanie zarówno wśród profesjonalistów jak i amatorów grających w tenisa stołowego.

2012 Laur Konsumenta - Reebok Fitness

2012 Laur Konsumenta - Reebok Fitness

Kategoria Odkrycie Roku stworzona została z myślą o produktach i usługach nowych, innowacyjnych i funkcjonujących na rynku od stosunkowo niedługiego czasu, ale już zdobywających klientów. W 2012 roku marka Reebok Fitness została wyróżniona nagrodą Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2012.

2014 Laur Konsumenta - Body Sculpture

2014 Laur Konsumenta - Body Sculpture

Marka Body Sculpture otrzymała WYRÓŻNIENIE ogólnopolskiego konkursu LAUR KONSUMENTA 2014.

Stiftung Warentest

Stiftung Warentest

Niektóre spośród naszych produktów zostały nagrodzone przez jury z Stiftung Warentest. Niemiecka fundacja Warentest jest całkowicie niezależnych organem, jej celem jest tworzenie przejrzystego rynku oraz informowanie konsumentów o możliwościach optymalizacji dokonywania wyborów zakupowych, jak również zwiększanie świadomości konsumenckiej. Produkty i usługi sš badane przy użyciu metod naukowych, w niezależnych laboratoriach na całym świecie.

50 lat na świecie - prawie 20 lat współpracy

50 lat na świecie - prawie 20 lat współpracy

W związku z obchodzeniem 50 lecia marki Body Sculpture firma Bacha Sport w lutym 2015 otrzymała wyróżnienie od firmy Hi Mark International, która jest właścicielem między innymi Body Sculpture, Solex Sports i L.A. Sports. Jest nam niezmiernie miło współpracować już od prawie 20 lat z Hi Mark i promować ich produkty na runku Polskim.

Certyfikaty i Normy

Certyfikat bezpieczeństwa CE

Certyfikat bezpieczeństwa CE

Oferowane przez nas produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE i są akceptowane we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Dyrektywy te dotyczą zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i ochroną środowiska, określają zagrożenia, które producent powinien wykryć i wyeliminować. Producent oznaczając swój wyrób znakiem CE deklaruje, że wyrób ten spełnia wymagania wszystkich odnoszących się do niego dyrektyw.

Norma EN 957 / ISO 20957

Norma EN 957 / ISO 20957

Produkty są zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa (EN957) oraz z unijną dyrektywą ROHS o ograniczeniu w zawartości materiałów szkodliwych. Oznacza to najwyższą jakość, bezpieczeństwo użytkowania i zdrowia oraz ochronę środowiska, także na każdym etapie produkcyjnym.

Dyrektywa ROHS

Dyrektywa ROHS

Nasze produkty są zgodne z unijną dyrektywą ROHS o ograniczeniu w zawartości materiałów szkodliwych. Celem wprowadzenia dyrektywy jest zmniejszenie ilości substancji niebezpiecznych przenikających do środowiska z odpadów elektrycznych i elektronicznych. Co w efekcie oznacza najwyższą jakość, bezpieczeństwo użytkowania i zdrowia oraz ochronę środowiska, także na każdym etapie produkcyjnym.

Oznaczenie Der Grüne Punkt

Oznaczenie Der Grüne Punkt

Znak towarowy "Zielony Punkt" (Der Grüne Punkt) umieszczony na naszych opkakwaniach oznacza, że wspieramy finansowo budowę i funkcjonowanie systemu odzysku i recyklingu odpadów. Znak towarowy "Zielony Punkt" jest znakiem zastrzeżonym. "Zielony Punkt" jest znakiem będącym własnością Der Grüne Punkt - Duales System Deutschland (DSD) z siedzibą w Kolonii.

Laboratoria i jednostki certyfikujące

Laboratorium TÜV Rheinland

Laboratorium TÜV Rheinland

Firma Bacha Sport wspierana jest przez TÜV Rheinland Polska w procesie zapewnienia jakości dla wybranych wyrobów przeznaczonych do sprzedaży w sieci sklepów należących do Jeronimo Martins, poprzez ich certyfikację. Współpraca z niezależną Jednostką Certyfikującą TÜV Rheinland Polska utwierdza nas w przekonaniu, że oferujemy naszym klientom towar wysokiej jakości. Cechy świadczące o użyteczności wyrobów: „Wytrzymałość”, „Funkcjonalność” oraz „Poręczność” są potwierdzane w ramach wymogów programu certyfikacji ustalonych w oparciu o wewnętrzne standardy TÜV Rheinland Polska.

Laboratorium TÜV SÜD

Laboratorium TÜV SÜD

Dostawcy Bacha Sport współpracują z laboratoriami TÜV SUD głównie w Azji w procesie przygotowania i produkcji produktów sportowych. TÜV SUD jest odpowiedzialne za certyfikację produktów oraz sprawdzanie zachowania odpowiednich norm oraz dyrektyw w procesie produkcyjnym i po produkcyjnym.

Laboratorium Intertek

Laboratorium Intertek

Podobnie jak TUV SUD i TUV Rheinland, laboratorium Intertek jest odpowiedzialne za sprawdzanie poprawności zastosowanych norm w procesie produkcyjnym. Również zajmuję się certyfikacją i badaniem produktów w procesie przed produkcyjnym.

 

Ze względu na wielkość oraz ilość certyfikatów i norm, nie umieszczamy tego materiału na stronie internetowej.

Proszę skontaktuj się z nami używając formularza kontaktowego jeżeli potrzebujesz jednego z certyfikatów naszych produktów, a prześlemy Ci go elektronicznie.

BACHA SPORT

Firma BACHA SPORT została założona w 1991 roku. Od ponad 25 lat zajmujemy się importem oraz dystrybucją sprzętu sportowego. Dziś BACHA SPORT to firma z długoletnim doświadczeniem i dużą wiedzą, które potrafimy wykorzystać, by w pełni odpowiadać na potrzeby rynku.

KONTAKT

Telefon:  (+48) 32 302 97 19
Fax:        (+48) 32 302 97 17      

info@bachasport.pl

ul, Kozielska 439
44-164 Gliwice, Polska

OBSŁUGA KLIENTA

Nasi klienci są dla nas najważniejsi, zaraz po jakości naszych produktów. Służymy pomocą na każdym kroku: od zakupu po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia.

WSPÓŁPRACA HANDLOWA

Jako wyłączny dystrybutor sprzętu sportowego jesteśmy w stanie zaproponować bardzo przystępne warunki współpracy – zaczynając od stawek rabatowych po rozwiązania logistyczne, które dostosowujemy do potrzeb i możliwości naszych partnerów handlowych.