s22i baner

Rower treningowy S22i to odpowiedź NordicTracka na rewolucyjny system Peloton. Dzięki 22 calowemu wyświetlaczowi dotykowemu Smart HD z obsługą technologii iFIT przeniesiesz swoje treningi na nowy wyższy poziom. Po prostu wsiadaj na rower, włącz iFIT z programem treningowym wybranym spośród setek propozycji i spełniaj swoje cele treningowe. Wszystko to pod okiem światowej klasy trenerów oraz innych rowerzystów z całego świata.

Rower S22i to najwyższej klasy komercyjny rower studyjny na rok 2020. Głównym atutem sprzętu jest 22 calowy wyświetlacz. NordicTrack wyposażył S22i w antypoślizgową, wielopoziomową kierownicę, 22 poziomy oporu cyfrowego, możliwość zmiany nachylenie od -10% do 20%. Rower został także wyposażony w pedały z koszykami. Użytkownik ma możliwość dopasowania pedałów typu SPD. Również siedzisko jest demontowalne, tak aby użytkownik mógł dopasować rower w 100% do swoich potrzeb. Inne kluczowe cechy to min. bezprzewodowa telemetria oraz system głośników kompatybilny z iPOD. Nie można zapomnieć o dołączonym do roweru zestawie hantli 1,5kg do ćwiczeń górnej części ciała.

s22i 2

Dzięki obsłudze iFIT oraz innowacyjnemu systemowi zmiany nachylenia rower S22i dopasowuje się do wybranej trasy pod względem stromości bądź podjazdów. Dzięki temu bez wychodzenia z domu możesz przeżyć ekscytujące treningi prowadzone przez profesjonalnych trenerów. Różnorodność treningów, porady specjalistów i piękne tereny sprawią, że jazda na rowerze w domu już nigdy nie będzie nudna i monotonna. Twój trener automatycznie dostosowuje S22i do tego co mówi i co dzieje się na ekranie. Podobnie jak w przypadku bieżni, dla S22i możesz przygotować własną trasę w Mapach Google.

Poza treningami rowerowymi masz także dostęp do wskazówek treningowych w takich dyscyplinach jak joga, kickboxing czy medytacja.

iFIT daje Ci możliwość trenowania w studio spinningowym. Zapewnia Ci to coś w rodzaju wirtualnego doświadczenia na siłowni gdzie instruktor zwraca się do Ciebie z konkretnymi wskazówkami i poleceniami. To wszystko ma na celu podniesienie poziomu Twojej motywacji w dążeniu do celu.

s22i3

Rower jest niezwykle cichy dzięki zastosowanej technologii rezystencji magnetycznej SMR ™ firmy NordicTrack. Ten bez tarciowy system oporu pomaga rowerowi pracować bezszelestnie, w czasie kiedy Ty wybierasz jeden spośród 22 cyfrowych poziomów oporu.

Do roweru producent dokłada dwa 1,5kg ciężarki do pracy nad górnymi partiami mięśni. Schowek znajduje się pod konsolą roweru, dzięki czemu ciężary są zawsze w zasięgu ręki. Jeżeli nie masz pomysłu na trening na pomoc przychodzi iFIT i filmy pozwalające Ci wpleść w treningi rowerowe, ćwiczenia górnej części ciała.

s22i3

Dla kogo S22i?

S22i to rower optymalizowany pod kątem szybkiego spalania kalorii. Filmy są przygotowane zarówno dla osób ceniących ciekawe trasy jak i tych które cenią sobie trening całego ciała.

Dzięki 22 stopniowej regulacji oporu z roweru może korzystać zarówno zawodowiec jak i osoba która dopiero rozpoczyna przygodę z spinningiem. NordicTrack celuje w osoby lubiące podejmować wyzwania oraz regularnie próbować czegoś nowego. iFIT poprzez różnorodność pomaga zachować motywację i całkowicie wyeliminować monotonię.

Wiadomości

Zobacz najświeższe wieści związane z naszą działalnością.

Nagrody i wyróżnienia

Przyznane nam nagrody i wyróżnienia, a także certifikaty oraz normy.

BACHA SPORT

Firma BACHA SPORT została założona w 1991 roku. Od ponad 25 lat zajmujemy się importem oraz dystrybucją sprzętu sportowego. Dziś BACHA SPORT to firma z długoletnim doświadczeniem i dużą wiedzą, które potrafimy wykorzystać, by w pełni odpowiadać na potrzeby rynku.

KONTAKT

Telefon:  (+48) 32 302 97 19
Fax:        (+48) 32 302 97 17      

info@bachasport.pl

ul, Kozielska 439
44-164 Gliwice, Polska

OBSŁUGA KLIENTA

Nasi klienci są dla nas najważniejsi, zaraz po jakości naszych produktów. Służymy pomocą na każdym kroku: od zakupu po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia.

WSPÓŁPRACA HANDLOWA

Jako wyłączny dystrybutor sprzętu sportowego jesteśmy w stanie zaproponować bardzo przystępne warunki współpracy – zaczynając od stawek rabatowych po rozwiązania logistyczne, które dostosowujemy do potrzeb i możliwości naszych partnerów handlowych.