30znizki bacha artykul

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI


Do najbliższych obchodów Międzynarodowego Dnia Jogi zostały już tylko 2 dni.

Mija 6 lat, od kiedy ONZ ustanowiło 21 czerwca Międzynarodowym Dniem Jogi. Pierwsze oficjalne obchody obchodzono na bulwarze Rajpath w New Delhi w 2015 roku. Wówczas ponad 35 tysięcy ludzi z 84 państw wykonało 21 pozycji asan. Była to największa lekcja jogi jaka kiedykolwiek się odbyła.

Polska uczestniczy w tych obchodach od samego początku, organizując w dużych miastach imprezy, dzięki którym wszyscy pasjonaci zdrowego i świadomego życia mają możliwość wspólnego świętowania. Nie brakuje różnego typu zajęć jogi, prelekcji, wystaw, zajęć dla dzieci oraz koncertów. Rokrocznie podejmowane są próby bicia rekordu w ilości osób ćwiczących 108 powitań słońca.

Powitanie słońca (Surya Namaskar) to sekwencja pozycji ciała, (zazwyczaj 12 asan) płynnie powtórzonych co najmniej kilka razy. 108 powtórzeń to sekwencja świąteczna. Liczba ta, w Indiach i na Dalekim Wschodzie symbolizuje doskonałość, uważana jest za świętą albo magiczną.

Regularne wykonywanie tego zestawu ćwiczeń usprawnia metabolizm, uelastycznia kości i stawy, oczyszcza ciało z toksyn, dotlenia organizm i zwiększa odporność na stres. Każdy kto ćwiczy Powitanie Słońca zna i docenia jego niesamowitą moc i energię. Wszystkich początkujących gorąco zachęcam - włączcie Powitania Słońca do codziennej praktyki

Z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi mamy dla Was wyjątkową promocję! Od dziś do 26 czerwca, dajemy 30% zniżki na cały asortyment marki Gaiam. Oferta dostępna jest na naszym ALLEGRO.
Link bezpośrednio przenoszący do aukcji: https://bit.ly/2Vcs86H

 

Wiadomości

Zobacz najświeższe wieści związane z naszą działalnością.

Nagrody i wyróżnienia

Przyznane nam nagrody i wyróżnienia, a także certifikaty oraz normy.

BACHA SPORT

Firma BACHA SPORT została założona w 1991 roku. Od ponad 25 lat zajmujemy się importem oraz dystrybucją sprzętu sportowego. Dziś BACHA SPORT to firma z długoletnim doświadczeniem i dużą wiedzą, które potrafimy wykorzystać, by w pełni odpowiadać na potrzeby rynku.

KONTAKT

Telefon:  (+48) 32 302 97 19
Fax:        (+48) 32 302 97 17      

info@bachasport.pl

ul, Kozielska 439
44-164 Gliwice, Polska

OBSŁUGA KLIENTA

Nasi klienci są dla nas najważniejsi, zaraz po jakości naszych produktów. Służymy pomocą na każdym kroku: od zakupu po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia.

WSPÓŁPRACA HANDLOWA

Jako wyłączny dystrybutor sprzętu sportowego jesteśmy w stanie zaproponować bardzo przystępne warunki współpracy – zaczynając od stawek rabatowych po rozwiązania logistyczne, które dostosowujemy do potrzeb i możliwości naszych partnerów handlowych.