LaurKlientaZłoty2020

Mamy przyjemność poinformować, że marka Body Sculpture uzyskała ogólnopolskie godło Złoty Laur Klienta 2020.

Jako firma sportowa zachęcamy do każdej możliwej formy aktywnego wypoczynku i dbania o kondycję fizyczną. Jako wyłączny dystrybutor sprzętu i akcesoriów fitness marki Body Sculpture od 1991 roku bierzemy czynny udział w procesie ulepszania ich produktów. Dziś, po prawie 30 latach, oferujemy bardzo szeroki asortyment i posiadamy doświadczenie, które wykorzystujemy, by w pełni odpowiadać na bieżące potrzeby rynku fitness.

Produkty marki Body Sculpture posiadają 2 letnią gwarancję i  odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa CE, są zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa (EN957), oraz z  unijną dyrektywą ROHS o ograniczeniu w zawartości materiałów szkodliwych. Certyfikat przyznany produktom Body Sculpture przez TÜV Management Service GmbH potwierdza spełnianie norm w zakresie mechanicznych wymagań bezpieczeństwa oraz stateczności i wytrzymałości mechanicznej produktów.

Naszym priorytetem jest nie tylko dostarczenie nowoczesnego produktu najwyższej jakości, ale też przede wszystkim propagowanie sportowego stylu życia. Każdemu klientowi oferujemy profesjonalną pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu oraz wsparcie techniczne.

Godło motywuje nas do dalszego intensywnego rozwoju i utrzymywania jakości produktów i obsługi na najwyższym poziomie.

body sculpture footer

Wiadomości

Zobacz najświeższe wieści związane z naszą działalnością.

Nagrody i wyróżnienia

Przyznane nam nagrody i wyróżnienia, a także certifikaty oraz normy.

BACHA SPORT

Firma BACHA SPORT została założona w 1991 roku. Od ponad 25 lat zajmujemy się importem oraz dystrybucją sprzętu sportowego. Dziś BACHA SPORT to firma z długoletnim doświadczeniem i dużą wiedzą, które potrafimy wykorzystać, by w pełni odpowiadać na potrzeby rynku.

KONTAKT

Telefon:  (+48) 32 302 97 19
Fax:        (+48) 32 302 97 17      

info@bachasport.pl

ul, Kozielska 439
44-164 Gliwice, Polska

OBSŁUGA KLIENTA

Nasi klienci są dla nas najważniejsi, zaraz po jakości naszych produktów. Służymy pomocą na każdym kroku: od zakupu po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia.

WSPÓŁPRACA HANDLOWA

Jako wyłączny dystrybutor sprzętu sportowego jesteśmy w stanie zaproponować bardzo przystępne warunki współpracy – zaczynając od stawek rabatowych po rozwiązania logistyczne, które dostosowujemy do potrzeb i możliwości naszych partnerów handlowych.