ICON przeznaczy 200 milionów dolarów na ulepszenie platformy treningowej iFit

 

1

 

iFit to coś więcej niż zwykła platforma treningowa. Za jej pomocą firma ICON realizuje swoją misję, jaką jest poprawa jakości treningów użytkowników. Co najważniejsze, cały czas pracują nad ulepszeniem platformy i urozmaiceniem oferowanych ćwiczeń. 11 grudnia 2019 iFit ogłosił zakończenie inwestycji kapitałowej o wartości 200 milionów dolarów. Środki mają zostać w całości przeznaczone na rozwój platformy.

 

2

Zastrzeżona technologia iFit umożliwia wielopłaszczyznową interakcję między użytkownikiem, jego trenerem iFit i sprzętem do ćwiczeń. Platforma dostosowuje prędkość, nachylenie, spadek i opór urządzenia. Jest to możliwe, jeżeli sprzęt połączony będzie z iFit synchronizowanym z interaktywnymi treningami prowadzonymi przez trenerów z całego świata. Podczas treningów masz dostęp do klas Studio, treningów globalnych, przekrojowych czy z wykorzystaniem map Google.

3

”Zwiększenie kapitału pozwoli iFit na dalszy dynamiczny rozwój interaktywnej platformy fitness. Znacząco poprawimy świadomość konsumentów, rozszerzymy najbardziej rozwiniętą bibliotekę interaktywnych treningów i będziemy nadal inwestować w innowacje i technologie, które poprawiają jakość treningów naszych klientów.”  Powiedział Scott Watterson, założyciel i CEO firmy ICON.

4

O ICON
ICON Health & Fitness jest globalnym liderem fitness i spółką-matką iFit, NordicTrack, ProForm, Freemotion i innych. 42-letnia firma z siedzibą w Logan w stanie Utah od wielu lat charakteryzuje się  innowacyjnym podejściem i doskonałą jakością. Treningi iFit są dostępne w języku angielskim, chińskim, hiszpańskim i francuskim, a kolejne wersje  językowe planowane są na 2020 r.

Wiadomości

Zobacz najświeższe wieści związane z naszą działalnością.

Nagrody i wyróżnienia

Przyznane nam nagrody i wyróżnienia, a także certifikaty oraz normy.

BACHA SPORT

Firma BACHA SPORT została założona w 1991 roku. Od ponad 25 lat zajmujemy się importem oraz dystrybucją sprzętu sportowego. Dziś BACHA SPORT to firma z długoletnim doświadczeniem i dużą wiedzą, które potrafimy wykorzystać, by w pełni odpowiadać na potrzeby rynku.

KONTAKT

Telefon:  (+48) 32 302 97 19
Fax:        (+48) 32 302 97 17      

info@bachasport.pl

ul, Kozielska 439
44-164 Gliwice, Polska

OBSŁUGA KLIENTA

Nasi klienci są dla nas najważniejsi, zaraz po jakości naszych produktów. Służymy pomocą na każdym kroku: od zakupu po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia.

WSPÓŁPRACA HANDLOWA

Jako wyłączny dystrybutor sprzętu sportowego jesteśmy w stanie zaproponować bardzo przystępne warunki współpracy – zaczynając od stawek rabatowych po rozwiązania logistyczne, które dostosowujemy do potrzeb i możliwości naszych partnerów handlowych.