wallarz logo duze

 

Twoje dziecko ma niespożyte pokłady energii? A może chciałbyś, aby było bardziej aktywne? Twoje dziecko spędza zbyt wiele czasu przed urządzeniami elektronicznymi? A może trudno mu znaleźć sobie zajęcie w długie zimowe wieczory? Szukasz prezentu dla dziecka, ale nie chcesz by był to kolejny gadżet, który po kilku dniach zostanie rzucony w kąt? Ważny jest dla Ciebie jego rozwój i zdrowie? Odpowiedzią na każdą z tych potrzeb są Drabinki wielofunkcyjne marki Wallbarz.

 

Pomóż swojemu dziecku rozwijać się fizycznie, stać się silnym i zwinnym. Zobaczysz jak to działa. Kiedy zamontujesz zestaw w swoim domu, Twoje dziecko samo zacznie się angażować w pomocne i bezpieczne ćwiczenia. Twoje dziecko samo zacznie interesować sportem, a Ty bardzo szybko zobaczysz jego zmianę i osiągniecia. Gry, zabawy i aktywności zwinnościowe wymagają od dzieci nie tylko czynności fizycznych, ale i psychicznych. W związku z tym, takie ćwiczenia wpływają także w dużej mierze na rozwój psychiczny dziecka i pobudzenie wyobraźni. Ćwiczenia fizyczne aktywują oddychanie, krążenie i metabolizm, poprawiają zwinność, rozwijają koordynację, szybkość, siłę i wytrzymałość.

Eksperci badali cechy dzieci w każdym wieku i opracowali sprzęt do ćwiczeń w domu, który będzie wpływał na ich rozwój fizyczny i psychiczny, co jest szczególnie ważne w dobie postępu technologicznego i komputeryzacji świata. Produkty zostały zaprojektowane i stworzone po to, aby zachęcać dzieci i młodzież do życia w prawdziwym, a nie wirtualnym świecie. W świecie, w którym będą prowadziły zdrowy tryb życia, pełen aktywności fizycznej.

Wszystkie elementy zestawów są wykonane z wysokiej jakości produktów i mają estetyczny wygląd. Elementy służące do wspinania są antypoślizgowe i przyjemne w dotyku. W zestawie nie ma żadnych niebezpiecznych wystających śrub, ani łączników. Wszystkie drabinki są testowane i posiadają niezbędne certyfikaty zgodności z restrykcyjnymi normami obowiązującymi w Unii Europejskiej. To gwarancja, że produkt jest bezpieczny dla użytkowników. Co ważne, maksymalna dopuszczalna waga użytkownika to 100KG, jednak wszystkie testy są przeprowadzane przy wadze 200 kg. Zapewnia to większe bezpieczeństwo dzieciom, które są bardzo aktywne w trakcie wykonywania ćwiczeń.

 

SPECJALIŚCI O PRODUKTACH WALLBARZ

„Zestaw do zabawy i wspinaczki Wallbarz jest idealnym produktem do każdego pokoju dziecięcego. Jest to wielofunkcyjna konstrukcja do zabawy i wspinaczki z drążkami ściennymi, drabinką sznurkową, drążkiem poziomym z regulacją wysokości, liną wspinaczkową i kółkami gimnastycznymi dla dzieci. Już w trakcie składania zwraca uwagę przejrzysta i łatwa instrukcja montażu. Urządzenie oferuje dużo możliwości gimnastyki i wspinaczki. Przejścia do treningu fitness mogą być płynne i szybkie. Ponieważ urządzenie to zajmuje stosunkowo mało miejsca i jest zintegrowane z wyposażeniem domu, można ćwiczyć wspinaczkę i fitness praktycznie na przemian. Za pomocą tego kompaktowego i niezwykle wszechstronnego urządzenia, można osiągnąć efekty, które zapewnia trening wspinaczkowy”.

Prof. Dr Harald Lange, Wydział Nauk o Sporcie, specjalizacja: Edukacja i dydaktyka sportowa oraz Wychowanie fizyczne na uniwersytecie w Würzburgu.

Moje dzieci to istny wulkan energii, które uwielbiają aktywność fizyczną. Oczywiście jeżeli tylko to możliwe, spędzamy czas na świeżym powietrzu. Wiadomo jednak, że w okresie jesienno-zimowym, ten czas jest ograniczony. Odkąd w naszym domu pojawiła się Drabinka Wallbarz, trudno dzieci z niej ściągnąć. Sama konstrukcja ma wiele funkcji, ale jak wiadomo dziecięca wyobraźnia nie zna granic, także odbywają się tam zabawy, na które sama nigdy bym nie wpadła. Młodsza córka na początku podchodziła z większym dystansem, ale z czasem nabrała odwagi i mocno rozwinęła umiejętności ruchowe. Większość rodziców, którzy widzą u nas drabinkę, bardzo szybko podejmują decyzję o zakupie podobnej. Także bardzo dobrze i efektywnie zainwestowane pieniądze. Jednak myślę, że prawidłowy rozwój i zdrowie naszych dzieci są wartością bezcenną.

Katarzyna Foit, mama Niny i Laury

To nasze odkrycie roku. Do tej pory nie pomyśleliśmy, że nawet w nie za dużym mieszkaniu można zapewnić dziecku zdrową porcję ruchu. Co zaskakuje równie mocno, nasz 6-latek jest w stanie naprawdę długi czas korzystać z drabinki, nie marudząc, że mu się nudzi i żeby z nim spędzać czas. Z pewnością ograniczyliśmy jeszcze bardziej czas spędzany przed telewizorem, ale za największy sukces uważamy fakt, że Kubuś sam wybiera drabinkę zamiast innych, bardziej biernych form spędzania czasu.

Z mojej strony zaletą jest brak konieczności wiercenia i w każdym momencie drabinkę można zdemontować lub przenieść w inne miejsce.

Magdalena Korczyńska, mama Kubusia

Podobne drabinki widzieliśmy wcześniej u znajomych, jednak wybraliśmy Wallbarz ze względu na estetykę, funkcjonalność i posiadane testy, ponieważ bezpieczeństwo i zdrowie naszych dzieci jest dla nas priorytetem. Był to świetny pomysł na prezent, dla dziecka, które mówiąc wprost, prawie wszystko już ma. To naprawdę zaskakujące, jak wiele możliwości daje zestaw, zajmujący tak mało miejsca. Na ten moment to u nas numer jeden jeżeli chodzi o spędzanie czasu i mamy nadzieję, że tak już pozostanie.

Natalia

Wiadomości

Zobacz najświeższe wieści związane z naszą działalnością.

Nagrody i wyróżnienia

Przyznane nam nagrody i wyróżnienia, a także certifikaty oraz normy.

BACHA SPORT

Firma BACHA SPORT została założona w 1991 roku. Od ponad 25 lat zajmujemy się importem oraz dystrybucją sprzętu sportowego. Dziś BACHA SPORT to firma z długoletnim doświadczeniem i dużą wiedzą, które potrafimy wykorzystać, by w pełni odpowiadać na potrzeby rynku.

KONTAKT

Telefon:  (+48) 32 302 97 19
Fax:        (+48) 32 302 97 17      

info@bachasport.pl

ul, Kozielska 439
44-164 Gliwice, Polska

OBSŁUGA KLIENTA

Nasi klienci są dla nas najważniejsi, zaraz po jakości naszych produktów. Służymy pomocą na każdym kroku: od zakupu po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia.

WSPÓŁPRACA HANDLOWA

Jako wyłączny dystrybutor sprzętu sportowego jesteśmy w stanie zaproponować bardzo przystępne warunki współpracy – zaczynając od stawek rabatowych po rozwiązania logistyczne, które dostosowujemy do potrzeb i możliwości naszych partnerów handlowych.