Przedstawiamy Państwu iFit, najbardziej zaawansowaną na świecie technologię fitness, która wprowadzi każdego entuzjastę aktywnego i zdrowego trybu życia w zupełnie nowy świat.

Główna zaleta iFit to możliwość śledzenia i analizy naszej aktywności 24 h/dobę, począwszy od ilości wykonanych kroków, pokonanego dystansu, spalonych kalorii, przez zliczanie spożytych przez nas kalorii, po analizę jakości naszego snu. Aplikacja iFit daje możliwość tworzenia własnych tras treningowych na całym świecie, bazujących na Google Maps i Google Street View oraz rywalizowania z innymi użytkownikami w społeczności iFit lub korzystania z setek gotowych programów treningowych na różnych poziomach zaawansowania.

Każdy użytkownik iFit, po zalogowaniu się na stronie www.ifit.com i stworzeniu własnego konta podstawowego, ma możliwość przeglądania swoich osiągnięć w dowolnym momencie, w dowolnym miejscu.

Aplikacja iFit dostępna jest we wszystkich sprzętach marki NordicTrack i Proform dostępnych w naszej ofercie. Poniżej przedstawiamy szczegóły i korzyści posiadania rocznego członkostwa iFit Premium a co za tym idzie, konta iFit Premium na www.ifit.com

Roczne członkostwo iFit Premium - szczegóły i korzyści

Co zyskujemy będąc posiadaczem członkostwa iFit Premium?

Strona internetowa – poniższe korzyści wynikające z posiadania członkostwa iFit Premium, nie wymagają posiadania opaski/zegarka sportowego iFit ani sprzętu fitness połączonego z aplikacja iFit.

 1. Dostęp do szerokiej gamy treningów video
  Z treningów video można korzystać w dowolnym miejscu, o każdej porze dnia i nocy po zalogowaniu się na swoje konto iFit. W bibliotece filmów iFit znajdują się propozycje, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników, od programów odchudzających, modelujących poszczególne partie ciała dla kobiet i mężczyzn, po  specjalistyczne programy przeznaczone dla kobiet w ciąży czy z wykorzystaniem konkretnych akcesoriów fitness takich jak: hantle, piłki, skakanki, step itp. 2. Społeczność iFit
  Dostęp do platformy iFit daje możliwość odświeżenia kontaktów ze starymi znajomymi posiadającymi konto iFit, jak i nawiązania nowych znajomości z entuzjastami fitnessu na całym świecie. W społeczności iFit można kontaktować się on line z innymi użytkownikami, udostępniać swoje treningi i osiągnięcia czy też dopingować się i wspierać się nawzajem w celu osiągnięcia swoich postanowień i planów związanych z aktywnością fizyczną i zdrowym trybem życia.

 3. Wyznaczanie celów
  Wyznaczanie celów jest jednym z kluczowych elementów osiągania sukcesów w czymkolwiek. Po zalogowaniu się na swoje konto, możesz w szybki i prosty sposób wyznaczyć i zapisać cel, który w danej chwili masz na myśli. Nieważne czy chcesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów czy zacząć biegać częściej, iFit będzie monitorował postępy użytkownika i stale go motywował.

 4. Udział w rywalizacji z innymi użytkownikami
  Każdy użytkownik ma możliwość tworzenia własnych treningów czy planów tras, tym samym może zapraszać i wyzywać „na pojedynek” innych członków społeczności iFit, by sprawdzić swoje możliwości i dążyć do bycia w gronie liderów społecznościowej tablicy z wynikami.


 5. Sprawdzanie statystyk aktywności nawet sprzed 6 miesięcy
  Wszystkie zakończone programy treningowe, ćwiczenia i osiągnięte cele są zapisywane na iFit.com. Użytkownik ma możliwość wglądu do swoich statystyk w każdym momencie. Przechowywane są zarówno statystyki z zeszłego tygodnia, jak i te sprzed pół roku.

 6. Kontrola wyniku iFit
  Po zalogowaniu się na konto, na głównym panelu wyświetla się wynik Fit Score, który określa poziom sprawności użytkownika w skali 0-100. Na wynik wpływ mają takie czynniki jak: aktywność fizyczna, sposób żywienia, osiąganie wyznaczonych celów oraz statystyki snu. Im lepiej użytkownik radzi sobie w tych obszarach, tym końcowy wynik jest wyższy.


 7. Planowanie swojego dnia i aktywności
  Platforma iFit daje możliwość tworzenia spersonalizowanych programów ćwiczeń i zaplanowania ich w dogodnym dla użytkownika czasie. Funkcja ta pozwala użytkownikowi planować z wyprzedzeniem, dzięki czemu łatwiej i lepiej można zarządzać swoim czasem i aktywnością.

 8. Podgląd na społecznościową listę liderów
  Dzięki społecznościowej liście liderów, użytkownik ma możliwość porównania swoich osiągnięć z osiągnięciami innych członków społeczności iFit. Stanowi to dodatkową motywację w dążeniu do realizowania coraz to trudniejszych i bardziej wymagających celów.

 9. Kontrola żywienia
  iFit umożliwia codzienne rejestrowanie spożytych posiłków. Aplikacja precyzyjnie informuje użytkownika o całkowitej ilości spożytych kalorii, kalorii netto, dostarczonych organizmowi protein i wiele innych wartości.
 10. Obdaruj członkostwem iFit Premium 3 najbliższe osoby!
  Kupując jedno członkostwo iFit Premium, otrzymujesz licencję na cztery różne konta – jedno dla siebie oraz trzy dla wybranych przez Ciebie osób. Wybrane osoby muszą posiadać konto w wersji podstawowej na platformie ifit.com., następnie po zaakceptowaniu zaproszenia uzyskują one dostęp do wszystkich funkcji opcji Premium. Dodatkowe konta nie są w żaden sposób zależne od konta nabywcy członkostwa iFit Premium, jedynym ograniczeniem jest data wygaśnięcia konta Premium nabywcy.

Sprzęt fitness – poniższe korzyści wynikające z posiadania członkostwa iFit Premium, wymagają posiadanie/korzystanie ze sprzętu fitness połączonego z aplikacja iFit (bieżnia, orbitrek lub rower).

 1. Dostęp do treningów z Google Maps
  iFit Premium
  w połączeniu ze sprzętem fitness z aplikacją iFit umożliwia wirtualne przeniesienie się w dowolne miejsce na świecie oraz trening wspierany przez Google Maps i Google Street View. Użytkownik ma możliwość tworzenia własnych treningów w oparciu o mapy lub wyboru spośród setek map i tras dostępnych na iFit.com.
 2. Widok z Google Street View
  W zależności od sprzętu, na którym ćwiczymy z wykorzystaniem Google Maps, widok Google Street View, będzie wyświetlał się na tablecie lub wyświetlaczu sprzętu. Niewątpliwie opcja ta, zainteresuje każdego użytkownika i sprawi, że nawet długi trening minie w mgnieniu oka a przy tym daje możliwość wirtualnego zwiedzenia niemal całego świata.
 3. Technologia dopasowanie kąta nachylenia bieżni
  Dzięki wsparciu Google Maps, wybrane sprzęty iFit (wybrane bieżnie) automatycznie dostosowują kąt nachylenia pasa bieżni, aby odzwierciedlić teren na zewnątrz i wyświetlić rzeczywiste obrazy Google Street View.  Także treningi oparte na czasie i dystansie mogą zostać zaprogramowane w taki sposób, aby automatycznie dostosować kąt nachylenia i prędkość podczas treningu.


 4. Setki gotowych treningów dostępnych na sprzęcie fitness
  Użytkownik ma możliwość wyboru programu/trasy treningu spośród setki dostępnych on line. Treningi przeznaczone są zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. 
 5. Tworzenie własnych treningów
  Jeśli mimo wszystko, użytkownik nie znajdzie odpowiedniego dla siebie programu treningowego, ma możliwość stworzenia własnej trasy, określenia czasu czy dystansu. Tym sposobem, użytkownik ma pełną kontrolę nad swoją aktywnością.


 6. Automatyczne zapisywanie statystyk treningu
  Wyniki i statystyki każdego wykonanego treningu są automatycznie zapisywane na koncie użytkownika. Nie ma konieczności manualnego zapisywania czy też obawy utraty wyników.

 7. Automatyczna aktualizacja sprzętu
  iFit umożliwia automatyczną aktualizację sprzętu, tak aby zawsze mieć najnowsze oprogramowanie.
 8. Dostęp do specjalnych programów utraty wagi
  Platforma iFit udostępnia szeroką gamę programów treningowych dedykowanych osobom chcącym zrzucić zbędne kilogramy. Programy tworzone są przez zespół doświadczonych trenerów personalnych, w tym Jillian Michaels, znaną amerykańską trenerkę.

 9. Dostęp do programów dedykowanych danemu sprzętowi (bieżnia, rower, orbitrek)
  Platforma iFit udostępnia programy treningowe zaprojektowane pod dany sprzęt. Dotyczy to np. programów biegowych na bieżniach (maraton, półmaraton, wyścig) czy wyścigów na rowerach (Le Tour de France).


 10. Dostęp do planów żywieniowych
  Zespół dietetyków i specjalistów od żywienia stworzył wiele planów żywieniowych stanowiących niezbędne uzupełnienie programów treningowych.

Podsumowując, niezależnie od tego czy korzystasz ze sprzętu fitness z aplikacją iFit, posiadasz opaskę lub zegarek sportowy iFit, czy też nie posiadasz żadnego z powyższych a mimo to zależy Ci na prowadzeniu zdrowego trybu życia, członkostwo iFit Premium jest dla Ciebie!

Kliknij w poniższe zdjęcie i koniecznie obejrzyj film promujący aplikację iFit!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiadomości

Zobacz najświeższe wieści związane z naszą działalnością.

Nagrody i wyróżnienia

Przyznane nam nagrody i wyróżnienia, a także certifikaty oraz normy.

BACHA SPORT

Firma BACHA SPORT została założona w 1991 roku. Od ponad 25 lat zajmujemy się importem oraz dystrybucją sprzętu sportowego. Dziś BACHA SPORT to firma z długoletnim doświadczeniem i dużą wiedzą, które potrafimy wykorzystać, by w pełni odpowiadać na potrzeby rynku.

KONTAKT

Telefon:  (+48) 32 302 97 19
Fax:        (+48) 32 302 97 17      

info@bachasport.pl

ul, Kozielska 439
44-164 Gliwice, Polska

OBSŁUGA KLIENTA

Nasi klienci są dla nas najważniejsi, zaraz po jakości naszych produktów. Służymy pomocą na każdym kroku: od zakupu po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia.

WSPÓŁPRACA HANDLOWA

Jako wyłączny dystrybutor sprzętu sportowego jesteśmy w stanie zaproponować bardzo przystępne warunki współpracy – zaczynając od stawek rabatowych po rozwiązania logistyczne, które dostosowujemy do potrzeb i możliwości naszych partnerów handlowych.