Wyszukiwarka

Menu Wiadomości

Menu Klienta

Bestsellery

Ostatnie wiadomości

Kiedy nadchodzą ciepłe, upalne dni, aktywność na zewnątrz nie zawsze jest najlepszym wyborem. Spacer w
Trampolina w ogrodzie to coś, co od razu rozkręca zabawę na świeżym powietrzu. Nagle dzieci

Nowy wymiar regeneracji w domowych warunkach Świadome dbanie o zdrowie i regenerację staje się dziś

Grillowanie na świeżym powietrzu to nie tylko sposób na przygotowanie posiłków, ale także okazja do

Trening w domu zyskał zupełnie nowy wymiar – nie tylko pod względem wygody, ale

Przyjaciele Bacha Sport z medalami Mistrzostw Świata!

Od 26 czerwca do 5 lipca 2015 w amerykańskim Fairfax odbyły się Światowe Igrzyska Służb Mundurowych. Około 12 tyś policjantów i strażaków z całego świata zjechało się, aby rywalizować w 61 dyscyplinach. Wśród nich byli także Polacy, w tym Jarosław Tomicki i Dariusz Steuer, strażacy z Gliwic, którzy reprezentowali nasz kraj w tenisie stołowym.

Od 26 czerwca do 5 lipca 2015 w amerykańskim Fairfax odbyły się Światowe Igrzyska Służb Mundurowych. Około 12 tyś policjantów i strażaków z całego świata zjechało się, aby rywalizować w 61 dyscyplinach. Wśród nich byli także Polacy, w tym Jarosław Tomicki i Dariusz Steuer, strażacy z Gliwic, którzy reprezentowali nasz kraj w tenisie stołowym.

Mistrzostwa Świata Służb Mundurowych

Oboje na co dzień oprócz występów w klubach – Tomicki gra w I ligowym BISTS Bielsko-Biała, natomiast Steuer gra w zespole Tajfun Cornilleau Ligota Łabędzka – prowadzą wspólnie Akademię Tenisa Stołowego, którą wspiera Bacha Sport i Cornilleau.

Pierwszy sukces przyniosła rywalizacja w grze pojedynczej, w której Jarosław Tomicki dotarł do finału, aby zmierzyć się z Pang Xue Jie, czołowym zawodnikiem kadry Singapuru seniorów. Rywal Polaka okazał się lepszy wygrywając rezultatem 4:2, jednak srebrny medal Jarosława Tomickiego, to także niebywały sukces. Warto zaznaczyć, że w tej samej konkurencji Dariusz Steuer został sklasyfikowany na V miejscu, co również jest bardzo dobrym rezultatem.

Mistrzostwa Świata Służb Mundurowych

Kolejny sukces przyniosła rywalizacja w grze podwójnej, podczas której strażacy z Gliwic wystąpili w parze i wywalczyli drugie srebro dla Polski, przegrywając w finale z parą singapurską, w której wystąpił finałowy rywal Tomickiego z gry pojedynczej.

Jesteśmy bardzo dumni z postawy i wyników naszych reprezentantów. Ich sukces utwierdza nas w przekonaniu, że warto wspierać takie inicjatywy jak Akademia Tenisa Stołowego, tworzone przez prawdziwych pasjonatów, którzy nie tylko szkolą przyszłych mistrzów, ale także sami osiągają kolejne sukcesy.

Mistrzostwa Świata Służb Mundurowych