Chcemy zachęcać ludzi do uprawiania wszystkich możliwych form aktywnego wypoczynku i dbania o kondycję fizyczną, dlatego bez względu na to czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z szeroko pojętą aktywnością fizyczną, czy jesteś zapalonym sportowcem – u nas zawsze możesz liczyć na fachową poradę, wsparcie oraz pomoc w doborze sprzętu, który będzie najlepiej spełniał Twoje oczekiwania.

Bartosz Warot | Prezes Firmy

BODY SCULPTURE STABILIZATOR ŁOKCIA Z MATERIAŁEM FROTTE BNS 3105E

Specjalnie wyprofilowany stabilizator łokcia wykonany z przyjemnego w dotyku materiału frotte oraz dzianiny jersey, między którymi znajduje się tkanina SBR zapewniająca swobodne oddychanie skóry oraz odprowadzanie wilgoci. Zalecany przy schorzeniach stawu łokciowego oraz jako uniwersalne wzmocnienie stawu. OPIS PRODUKTU: Specjalnie wyprofilowany kształt i elastyczność materiału oraz zapięcie na rzep pozwalają na dokładne dopasowanie stabilizatora do stawu łokciowego Stabilizator wzmacnia, chroni i ogrzewa kostkę, poprawia krążenie krwi Neopren wydziela terapeutyczne ciepło, które ogranicza ból i przyspiesza proces leczenia Dodatkowa warstwa materiału frotte poprawia komfort i odprowadzenie wilgoci, Zalecany przy schorzeniach łokcia oraz jako uniwersalne wzmocnienie stawu 
Array
Cena sprzedaży 23,00 zł
Rabat
W magazynie
Szczegóły produktu

Specjalnie wyprofilowany stabilizator łokcia wykonany z przyjemnego w dotyku materiału frotte oraz dzianiny jersey, między którymi znajduje się tkanina SBR zapewniająca swobodne oddychanie skóry oraz odprowadzanie wilgoci. Zalecany przy schorzeniach stawu łokciowego oraz jako uniwersalne wzmocnienie stawu.

OPIS PRODUKTU:

  • Specjalnie wyprofilowany kształt i elastyczność materiału oraz zapięcie na rzep pozwalają na dokładne dopasowanie stabilizatora do stawu łokciowego
  • Stabilizator wzmacnia, chroni i ogrzewa łokieć, poprawia krążenie krwi
  • Neopren wydziela terapeutyczne ciepło, które ogranicza ból i przyspiesza proces leczenia
  • Dodatkowa warstwa materiału frotte poprawia komfort i odprowadzenie wilgoci,
  • Zalecany przy schorzeniach łokcia oraz jako uniwersalne wzmocnienie stawu 
  • Skład: 65% neopren, 15% nylon, 20% poliester

UWAGI:

  • Rozmiar uniwersalny
  • Gwarancja 24 miesiące
  • Informacje dotyczące bezpieczeństwa użytkowania znajdują się w instrukcji obsługi

 

 

BACHA SPORT

Firma BACHA SPORT została założona w 1991 roku. Od ponad 25 lat zajmujemy się importem oraz dystrybucją sprzętu sportowego. Dziś BACHA SPORT to firma z długoletnim doświadczeniem i dużą wiedzą, które potrafimy wykorzystać, by w pełni odpowiadać na potrzeby rynku.

KONTAKT

Telefon:  (+48) 32 302 97 19
Fax:        (+48) 32 302 97 17      

info@bachasport.pl

ul, Kozielska 439
44-164 Gliwice, Polska

OBSŁUGA KLIENTA

Nasi klienci są dla nas najważniejsi, zaraz po jakości naszych produktów. Służymy pomocą na każdym kroku: od zakupu po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia.

WSPÓŁPRACA HANDLOWA

Jako wyłączny dystrybutor sprzętu sportowego jesteśmy w stanie zaproponować bardzo przystępne warunki współpracy – zaczynając od stawek rabatowych po rozwiązania logistyczne, które dostosowujemy do potrzeb i możliwości naszych partnerów handlowych.