Chcemy zachęcać ludzi do uprawiania wszystkich możliwych form aktywnego wypoczynku i dbania o kondycję fizyczną, dlatego bez względu na to czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z szeroko pojętą aktywnością fizyczną, czy jesteś zapalonym sportowcem – u nas zawsze możesz liczyć na fachową poradę, wsparcie oraz pomoc w doborze sprzętu, który będzie najlepiej spełniał Twoje oczekiwania.

Bartosz Warot | Prezes Firmy

sw83l_01_body_sculpture_rekawice-siatka-skora
sw83l_02_body_sculpture_rekawice-siatka-skora
sw83l_03_body_sculpture_rekawice-siatka-skora
sw83l_04_body_sculpture_rekawice-siatka-skora
sw83l_05_body_sculpture_rekawice-siatka-skora

BODY SCULPTURE RĘKAWICE SIATKA/SKÓRA SW 83 XL

Rękawice doskonale chronią ręce podczas wykonywania wszelkich ćwiczeń. Wykonane są z najwyższej jakości miękkiej skóry cielęcej oraz trwałego stylonu Rozmiar: XL 15,5 cm x 12 cm (dł. x szer.) Gwarancja 24 miesiące Produkt do użytku domowego/amatorskiego  
Array
Cena sprzedaży 45,01 zł
Rabat
W magazynie
Szczegóły produktu

Rękawice doskonale chronią ręce podczas wykonywania wszelkich ćwiczeń. Wykonane są z najwyższej jakości miękkiej skóry cielęcej oraz trwałego stylonu.

OPIS PRODUKTU:

  • Rękawice doskonale chronią ręce podczas wykonywania wszelkich ćwiczeń
  • Wykonane są z najwyższej jakości miękkiej skóry cielęcej oraz trwałego stylonu
  • Rozmiar: XL 15,5 cm x 12 cm (dł. x szer.)

 ZASTOSOWANIE:

  • Rękawice doskonale chronią ręce podczas wykonywania wszystkich ćwiczeń 

 UWAGI:

  • Rękawice są objęte 12 MIESIĄCAMI gwarancji
  • Przeznaczone do użytku domowego/amatorskiego

 

 

BACHA SPORT

Firma BACHA SPORT została założona w 1991 roku. Od ponad 25 lat zajmujemy się importem oraz dystrybucją sprzętu sportowego. Dziś BACHA SPORT to firma z długoletnim doświadczeniem i dużą wiedzą, które potrafimy wykorzystać, by w pełni odpowiadać na potrzeby rynku.

KONTAKT

Telefon:  (+48) 32 302 97 19
Fax:        (+48) 32 302 97 17      

info@bachasport.pl

ul, Kozielska 439
44-164 Gliwice, Polska

OBSŁUGA KLIENTA

Nasi klienci są dla nas najważniejsi, zaraz po jakości naszych produktów. Służymy pomocą na każdym kroku: od zakupu po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia.

WSPÓŁPRACA HANDLOWA

Jako wyłączny dystrybutor sprzętu sportowego jesteśmy w stanie zaproponować bardzo przystępne warunki współpracy – zaczynając od stawek rabatowych po rozwiązania logistyczne, które dostosowujemy do potrzeb i możliwości naszych partnerów handlowych.