Chcemy zachęcać ludzi do uprawiania wszystkich możliwych form aktywnego wypoczynku i dbania o kondycję fizyczną, dlatego bez względu na to czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z szeroko pojętą aktywnością fizyczną, czy jesteś zapalonym sportowcem – u nas zawsze możesz liczyć na fachową poradę, wsparcie oraz pomoc w doborze sprzętu, który będzie najlepiej spełniał Twoje oczekiwania.

Bartosz Warot | Prezes Firmy

ragl11137bk_01_reebok_fitness_rekawiczki_treningowe
ragl11137bk_02_reebok_fitness_rekawiczki_treningowe
ragl11137bk_03_reebok_fitness_rekawiczki_treningowe
ragl11137bk_04_reebok_fitness_rekawiczki_treningowe
ragl11137bk_05_reebok_fitness_rekawiczki_treningowe
ragl11137bk_06_reebok_fitness_rekawiczki_treningowe

REEBOK RĘKAWICZKI TRENINGOWE ROZM.XL, RAGL-11137BK

Komfortowe anatomicznie wyprofilowane rękawiczki wysokiej jakości wykonane z poliamidu (82%), elastanu (2%), poliuretanu (23%) i neoprenu (5%) z białymi wstawkami Zewnętrzna strona rękawiczek wykonana z cienkiego, oddychającego materiały dla lepszej wentylacji Wewnętrzna strona rękawiczek obszyta miękkim materiałem wysokiej jakości zapobiegającym ewentualnym otarciom i odciskom oraz wyślizgnięciu się przyrządu z ręki ćwiczącego Zapięcie na rzep dla idealnego dopasowania rękawiczki do dłoni ćwiczącego Idealne do wszelkich ćwiczeń fitness oraz treningu siłowego z obciążeniem Rozmiar: XL
Array
Cena sprzedaży 130,00 zł
Rabat
Na zamowienie
Szczegóły produktu

Rękawiczki treningowe marki Reebok są idealne do treningu siłowego i ćwiczeń fitness. Są komfortowe, anatomicznie wyprofilowane i wykonane z elastycznego, oddychającego materiału.

OPIS PRODUKTU:

  • Rękawiczki wykonane z poliuretanu z kolorowymi wstawkami.
  • Idealne do wszelkich ćwiczeń fitness.
  • Rozmiar: XL (dł. 25 cm x szer. 14 cm)
  • Kolor: czarny.
  • Nr artykułu: RAGL-11137BK

UWAGI:

  • 24 MIESIĄCE gwarancji.
  • Przeznaczone do użytku domowego. 

BACHA SPORT

Firma BACHA SPORT została założona w 1991 roku. Od ponad 25 lat zajmujemy się importem oraz dystrybucją sprzętu sportowego. Dziś BACHA SPORT to firma z długoletnim doświadczeniem i dużą wiedzą, które potrafimy wykorzystać, by w pełni odpowiadać na potrzeby rynku.

KONTAKT

Telefon:  (+48) 32 302 97 19
Fax:        (+48) 32 302 97 17      

info@bachasport.pl

ul, Kozielska 439
44-164 Gliwice, Polska

OBSŁUGA KLIENTA

Nasi klienci są dla nas najważniejsi, zaraz po jakości naszych produktów. Służymy pomocą na każdym kroku: od zakupu po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia.

WSPÓŁPRACA HANDLOWA

Jako wyłączny dystrybutor sprzętu sportowego jesteśmy w stanie zaproponować bardzo przystępne warunki współpracy – zaczynając od stawek rabatowych po rozwiązania logistyczne, które dostosowujemy do potrzeb i możliwości naszych partnerów handlowych.