Chcemy zachęcać ludzi do uprawiania wszystkich możliwych form aktywnego wypoczynku i dbania o kondycję fizyczną, dlatego bez względu na to czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z szeroko pojętą aktywnością fizyczną, czy jesteś zapalonym sportowcem – u nas zawsze możesz liczyć na fachową poradę, wsparcie oraz pomoc w doborze sprzętu, który będzie najlepiej spełniał Twoje oczekiwania.

Bartosz Warot | Prezes Firmy

sb876ca_01_body_sculpture_pas-odchudzajacy
sb876ca_02_body_sculpture_pas-odchudzajacy
sb876ca_03_body_sculpture_pas-odchudzajacy
sb876ca_04_body_sculpture_pas-odchudzajacy
sb876ca_05_body_sculpture_pas-odchudzajacy
sb876ca_06_body_sculpture_pas-odchudzajacy
sb876ca_07_body_sculpture_pas-odchudzajacy

BODY SCULPTURE PAS ODCHUDZAJĄCY SB 876C

Pas wykonany z miękkiego neoprenu pomaga w pozbyciu się tkanki tłuszczowej. Zapinany na rzep. Może być noszony pod ubraniem lub zakładany jedynie na czas ćwiczeń. OPIS PRODUKTU Zapięcie na rzep umożliwia indywidualne dopasowanie pasa Wymiary: 20.3 cm x 101.6 cm (pas rozciąga się do 125 cm) Może być noszony pod ubraniem lub zakładany jedynie na czas ćwiczeń Dodatkowe podszycie materiałem gumowym z wentylacją Zatrzymuje ciepło, hamując powstawanie nowej tkanki tłuszczowej jednocześnie redukując dotychczasową Pas stabilizuje odcinek krzyżowo-lędźwiowy oraz wspomaga mięśnie brzucha Wykonany z miękkiego, oddychającego neoprenu  
Array
Cena sprzedaży 39,00 zł
Rabat
Brak
Szczegóły produktu

 

Pas odchudzający BB 876 firmy Body Sculpture to idealny produkt dla każdego, kto chce schudnąć i poprawić wygląd swojej sylwetki. Wygodne zapięcie na rzep sprawia, że z łatwością dopasujesz go do siebie. Działanie pasa polega na miejscowym zwiększeniu temperatury ciała, wzmocnieniu potliwości podczas ćwiczeń, co przyspiesza proces przemiany materii i uruchamia spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki temu w połączeniu z regularnymi ćwiczeniami pomoże Ci szybciej osiągnąć wymarzony wygląd. Noszenie pasa często jest motywacją do rozpoczęcia zdrowego stylu życia- zmiany diety i wzmożenia aktywności fizycznej. Dodatkową zaleta jest to, że można nosić go wszędzie, bez problemu mieści się pod ubraniem.

Należy pamiętać, że pas jest pomocnym dodatkiem przyspieszającym proces zrzucania wagi, ale bez regularnych ćwiczeń i zdrowej diety efekty będą mniej widoczne. Ze względu a wzmożoną potliwość w trakcie noszenia pasa, pamiętaj o regularnym uzupełnianiu płynów.

 

 

Dane techniczne:

  • Wymiary: 20,3 x 101,6 cm (pas rozciąga się do 125 cm)
  • Grubość: 3 mm
  • Przeznaczenie: użytek domowy/ amatorski
  • Gwarancja: 2 lata

 

 

UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

BACHA SPORT

Firma BACHA SPORT została założona w 1991 roku. Od ponad 25 lat zajmujemy się importem oraz dystrybucją sprzętu sportowego. Dziś BACHA SPORT to firma z długoletnim doświadczeniem i dużą wiedzą, które potrafimy wykorzystać, by w pełni odpowiadać na potrzeby rynku.

KONTAKT

Telefon:  (+48) 32 302 97 19
Fax:        (+48) 32 302 97 17      

info@bachasport.pl

ul, Kozielska 439
44-164 Gliwice, Polska

OBSŁUGA KLIENTA

Nasi klienci są dla nas najważniejsi, zaraz po jakości naszych produktów. Służymy pomocą na każdym kroku: od zakupu po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia.

WSPÓŁPRACA HANDLOWA

Jako wyłączny dystrybutor sprzętu sportowego jesteśmy w stanie zaproponować bardzo przystępne warunki współpracy – zaczynając od stawek rabatowych po rozwiązania logistyczne, które dostosowujemy do potrzeb i możliwości naszych partnerów handlowych.