Chcemy zachęcać ludzi do uprawiania wszystkich możliwych form aktywnego wypoczynku i dbania o kondycję fizyczną, dlatego bez względu na to czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z szeroko pojętą aktywnością fizyczną, czy jesteś zapalonym sportowcem – u nas zawsze możesz liczyć na fachową poradę, wsparcie oraz pomoc w doborze sprzętu, który będzie najlepiej spełniał Twoje oczekiwania.

Bartosz Warot | Prezes Firmy

qb8350_01_ecowellness_mata-do-jogi_jpg
qb8350_02_ecowellness_mata-do-jogi_jpg
qb8350_03_ecowellness_mata-do-jogi_jpg
qb8350_04_ecowellness_mata-do-jogi_jpg
qb8350_05_ecowellness_mata-do-jogi_jpg
qb8350_08_ecowellness_mata-do-jogi_jpg
qb8350_09_ecowellness_mata-do-jogi_jpg

ECOWELLNESS MATA DO JOGI ZAMSZ+GUMA 2 MM QB 8350

Oryginalna mata do jogi pokryta zamszem od góry i gumą od spodu. Zapewnia doskonałą stabilność i zabezpiecza przed poślizgnięciem się. Jest miła w dotyku i łatwa w czyszczeniu. W procesie produkcji użyto nietoksycznych materiałów bezpiecznych dla użytkownika i środowiska. Kolorystyka nawiązuje do kolorów natury, a wybór marki EcoWellness podkreśla dbałość użytkownika o środowisko. OPIS PRODUKTU: wysokiej jakości mata do jogi pokryta warstwą zamszu atrakcyjna kolorystka i wzór, gumowa warstwa antypoślizgowa zapewnia stabilność, zastosowana kolorystyka podkreśla aktywność użytkownika i jego dbałość o ekologię, wymiary: 183 x 61 cm (dł. x szer.) grubość: 2 mm
Array
Cena sprzedaży 149,00 zł
Rabat
Na zamowienie
Szczegóły produktu

 

Oryginalna mata do jogi QB 8350 marki EcoWellness pokryta jest zamszem od góry i gumą od spodu. Zapewnia to doskonałą stabilność i zabezpiecza przed poślizgnięciem się, dzięki czemu ćwiczenia są bezpieczniejsze i bardziej komfortowe. Mata jest przyjemna w dotyku i łatwa w czyszczeniu. Symetryczny wzór pozwoli Ci znaleźć swój środek i pomoże ustawić w odpowiedniej pozycji do ćwiczeń. W procesie produkcji użyto nietoksycznych materiałów bezpiecznych dla użytkownika i środowiska.

 

Specyfikacja

  • Długość: 183cm
  • Szerokość: 61cm
  • Grubość: 2 mm
  • Materiał: PVC

 

Zalety

  • Zastosowane materiały oraz sposób pakowania pomagają chronić środowisko
  • Atrakcyjna kolorystka i wzór
  • Teksturowana, antypoślizgowa powierzchnia
  • Zapewnia lepszą przyczepność niż tradycyjne maty
  • Idealna do użytku w domu lub studio

 

Sposób czyszczenia

  • Czyścić mieszanką wody z octem winnym (1:1)

 

 

BACHA SPORT

Firma BACHA SPORT została założona w 1991 roku. Od ponad 25 lat zajmujemy się importem oraz dystrybucją sprzętu sportowego. Dziś BACHA SPORT to firma z długoletnim doświadczeniem i dużą wiedzą, które potrafimy wykorzystać, by w pełni odpowiadać na potrzeby rynku.

KONTAKT

Telefon:  (+48) 32 302 97 19
Fax:        (+48) 32 302 97 17      

info@bachasport.pl

ul, Kozielska 439
44-164 Gliwice, Polska

OBSŁUGA KLIENTA

Nasi klienci są dla nas najważniejsi, zaraz po jakości naszych produktów. Służymy pomocą na każdym kroku: od zakupu po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia.

WSPÓŁPRACA HANDLOWA

Jako wyłączny dystrybutor sprzętu sportowego jesteśmy w stanie zaproponować bardzo przystępne warunki współpracy – zaczynając od stawek rabatowych po rozwiązania logistyczne, które dostosowujemy do potrzeb i możliwości naszych partnerów handlowych.