Chcemy zachęcać ludzi do uprawiania wszystkich możliwych form aktywnego wypoczynku i dbania o kondycję fizyczną, dlatego bez względu na to czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z szeroko pojętą aktywnością fizyczną, czy jesteś zapalonym sportowcem – u nas zawsze możesz liczyć na fachową poradę, wsparcie oraz pomoc w doborze sprzętu, który będzie najlepiej spełniał Twoje oczekiwania.

Bartosz Warot | Prezes Firmy

Firma BACHA SPORT została założona w 1991 roku. Od ponad 25 lat zajmujemy się importem oraz dystrybucją sprzętu sportowego, ze szczególnym naciskiem na:

 • urządzenia do fitnessu: rowery treningowe, spinningowe, bieżnie, wioślarze, orbitreki i trenażery, steppery, platformy wibrujące, masażery i przede wszystkim szeroką gamę akcesoriów fitness w tym do pilates i jogi, joggingu, aerobiku i gimnastyki
 • sprzęt do treningu siłowego:atlasy, ławki, stojaki, gryfy, drążki i obciążenia
 • sprzęt kulturystyczny i cardio do zastosowań komercyjnych i półkomercyjnych
 • rowery i akcesoria rowerowe
 • tablice i stojaki do koszykówki
 • meble ogrodowe, do użytku domowego i komercyjnego
 • obuwie sportowe
 • stoły ping pongowe oraz szeroka gamę akcesoriów do tenisa stołowego
 • stoły piłkarskie i akcesoria
 • łyżwy, rolki i hulajnogi
 • zestawy do badmintona i siatkówki
 • trampoliny z siatką zabezpieczającą
 • tarcze elektroniczne, korkowe, papierowe do gry w Dart oraz Sisal
 • bramki futbolowe i akcesoria

Cel i Strategia

Cel i Strategia

W Bacha Sport chcemy dostarczać nowoczesny sprzęt sportowy najwyższej jakości w najlepszej cenie. Dlatego współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami artykułów sportowych.

Chcemy zachęcać ludzi do uprawiania wszystkich możliwych form aktywnego wypoczynku i dbania o kondycję fizyczną, dlatego bez względu czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z szeroko pojętą aktywnością fizyczną, czy jesteś zapalonym sportowcem – u nas zawsze możesz liczyć na fachową poradę, wsparcie oraz pomoc w doborze sprzętu, który będzie najlepiej spełniał Twoje oczekiwania.

Najważniejsza dla nas jest satysfakcja klienta z posiadanego sprzętu, dlatego staramy się by oferowany przez nas sprzęt był objęty co najmniej dwuletnią gwarancją, tak by w przypadku wystąpienia awarii nie ponosił on dodatkowych kosztów związanych z naprawą. Ponadto dbamy o to, by świadczony przez nas serwis techniczny był bardzo profesjonalny i przede wszystkim szybko rozwiązywał problemy zgłaszane przez naszych klientów.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku dziś współpracujemy z wiodącymi producentami sprzętu sportowego oraz posiadamy doskonałezaplecze logistyczne. Wszystko to składa się na organizację zapewniającą ciągłość dostaw przez cały rok i praktycznie nieustanną dostępność oferowanych przez nas produktów, dlatego jesteśmy w stanie zrealizować niemalże każde zamówienie w 24 godziny.

Jesteśmy przekonani, że przed naszą firmą stoi jeszcze wiele wyzwań, dlatego nieustannie się rozwijamy i pozostajemy otwarci na wszelkie uwagi oraz sugestie docierające do nas od naszych partnerów biznesowych, jak i klientów indywidualnych, bo wierzymy, że tylko takie odpowiedzialne podejście w biznesie może zagwarantować sukces.

 

Nasza Historia

Nasza Historia

Firma powstała w 1991 roku w Gliwicach i początkowo przyjęła nazwę BA-HA od imion sióstr, które ją założyły: Barbary i Haliny. W pierwszej fazie naszej działalności firma zajmowała się importem oraz handlem towarów ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, jak również z tych bardziej egzotycznych jak Emiraty Arabskie, Indie oraz z różnych krajów Azjatyckich.

Rok 1994 był przełomowym w historii naszej firmy, gdy dołączył do niej Tadeusz Warot, właśnie wtedy przyjęliśmy obecną nazwę – BACHA SPORT i postanowiliśmy skupić się na specjalizacji w imporcie oraz dystrybucji sprzętu sportowego, ze szczególnym naciskiem na urządzenia i akcesoria do fitnessu. Pierwotnie zajmowaliśmy się dystrybucją na skalę lokalną, jednak z czasem, dzięki wytężonej pracy, powiększyliśmy zaplecze logistyczne i dystrybucyjne, zaczęliśmy współpracować z kontrahentami w całej Polce oraz uzyskaliśmy wyłączność na dystrybucję sprzętów światowych marek.

Dziś obszar naszej działalność obejmuje cały kraj. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucyjnej jesteśmy w stanie dotrzeć z naszą ofertą do odbiorców w każdym zakątku Polski. Stale śledzimy potrzeby naszych klientów, by zawsze móc sprostać ich oczekiwaniom. Szeroki asortyment oraz najwyższej jakości serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprawia, że konsumenci mają dostęp do produktów oraz usług najbardziej odpowiadających ich potrzebom.

Mimo upływu lat i dynamicznego rozwoju Bacha Sport zachowała charakter firmy rodzinnej, z odpowiedzialnym podejściem do biznesu. W ostatnich latach w skład firmy dołączyli Magdalena oraz Bartosz Warot wzmacniając tym samym dział marketingu i handlowy o cenne wykształcenie oraz doświadczenie, dzięki którym firma zaczęła się rozwijać bardziej dynamicznie. Możemy śmiało stwierdzić, że razem tworzymy zgrany zespół, który radzi sobie doskonale, nawet w trudnych do przewidzenia sytuacjach.

W BACHA SPORT robimy wszystko, by oferowane przez nas towary cieszyły się popularnością i miały opinię niezawodnych, a także gwarantowały najlepszy stosunek jakości do ceny. Właśnie dlatego staramy się blisko współpracować z klientami firmy oraz producentami sprzętu, po to by dostarczać towar i usługę na najwyższym poziomie. Dobra marka to nie tylko rzetelne i odpowiedzialne działanie z korzyścią dla klienta, to także budowanie i utrzymywanie przewagi naszego przedsiębiorstwa nad konkurentami na rynku.

Współpraca

Współpraca

Jako wyłączny importer i dystrybutor sprzętu sportowego w Polsce jesteśmy w stanie zaproponować bardzo przystępne warunki współpracy – zaczynając od stawek rabatowych po rozwiązania logistyczne, które dostosowujemy do potrzeb i możliwości naszych partnerów handlowych.

Nasza oferta to sprzęt zarówno do zastosowań domowych, jak i komercyjnych. Robimy wszystko, by oferowane przez nas produkty były dostępne przez cały rok, tak byśmy mogli zapewniać ciągłość dostaw zamawianego sprzętu i akcesoriów. Realizujemy dostawy zarówno w ilościach hurtowych, jak i detalicznych bezpośrednio do klienta indywidualnego.

Jeśli jesteś zainteresowany produktami, takich marek jak Adidas Table Tennis, Adidas Training Hardware, Body Sculpture, Body Style, Cornilleau France, Reebok Fitness, Reebok Basketball, Reebok Bikes, Reebok Titanium, Solex Sports, TuffStuff, Impulse Fitness, Barefooters i inne skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Zapraszamy do współpracy!

Nasze marki

Tworząc naszą firmę chcieliśmy dostarczać sprzęt, który pozwoli na prowadzenie aktywnego trybu życia jak największej liczbie osób. Dziś BACHA SPORT to firma z długoletnim doświadczeniem i dużą wiedzą, które potrafimy wykorzystać, by w pełni odpowiadać na potrzeby rynku fitness. Właśnie dlatego współpracujemy z wieloma partnerami w całej Polsce, by oferowany przez nas sprzęt mógł trafić w jak najkrótszym czasie do każdego klienta.

Nasza oferta to sprzęt marek uznanych na całym świecie:

  adidas Training Hardware,Barefooters, Body Sculpture, Body Style, Cornilleau France, Impulse Fitness, NordicTrack, Lifetime, Reebok Fitness, Reebok Titanium, First Degree Fitness, ProForm, Solex Sports, L.A. Sports, TuffStuff...

Wiadomości

Zobacz najświeższe wieści związane z naszą działalnością.

Nagrody i wyróżnienia

Przyznane nam nagrody i wyróżnienia, a także certifikaty oraz normy.

BACHA SPORT

Firma BACHA SPORT została założona w 1991 roku. Od ponad 25 lat zajmujemy się importem oraz dystrybucją sprzętu sportowego. Dziś BACHA SPORT to firma z długoletnim doświadczeniem i dużą wiedzą, które potrafimy wykorzystać, by w pełni odpowiadać na potrzeby rynku.

KONTAKT

Telefon:  (+48) 32 302 97 19
Fax:        (+48) 32 302 97 17      

info@bachasport.pl

ul, Kozielska 439
44-164 Gliwice, Polska

OBSŁUGA KLIENTA

Nasi klienci są dla nas najważniejsi, zaraz po jakości naszych produktów. Służymy pomocą na każdym kroku: od zakupu po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Skontaktuj się z nami jeżeli potrzebujesz naszego wsparcia.

WSPÓŁPRACA HANDLOWA

Jako wyłączny dystrybutor sprzętu sportowego jesteśmy w stanie zaproponować bardzo przystępne warunki współpracy – zaczynając od stawek rabatowych po rozwiązania logistyczne, które dostosowujemy do potrzeb i możliwości naszych partnerów handlowych.